סגולותיו העשירות והייחודיות של העץ המלא נושאות את שמו לרחוק. לא בכדי הרהיטים האיכותיים ביותר, האלמנטים החשובים ביותר וכל פריטי התצוגה המרשימים ביותר עשויים עץ מלא. בעבר, היה העץ המלא המקור היחיד לייצור רהיטים בשל עמידותו הגבוהה, החיבור השורשי שלו לאדמה ותחושת הבטחון והזרימה שהוא מעניק. כיום, אולי יותר מתמיד, מטבחים מעץ מלא זוכים לאהבה ופופולאריות שלא נראו כמותן לכל אורך ההיסטוריה.

מטבחים מעץ מלא - דגמי 2020 !! רוכשים רק בהרודס מטבחי יוקרה!!

מחפשים מטבחים מעץ מלא בשלל סגנונות עיצוב ?

הרודס מעצבת מטבחים מעץ מלא כבר שנים רבות. תודות לניסיון רב השנים שצברה הרודס בייצור מטבחים מעץ מלא, זוכים העיצובים הייחודיים של הרודס למראה טבעי רב רושם והדר, דווקא בזכות היותם טבעיים כל כך וללא סינתטיות המעוותת את המרקם הטבעי של העץ המלא. למעשה, זהו יופיו הייחודי של העץ המלא: אין בו פלטה אחת הדומה לחברתה. מטבח מעץ מלא מכניס לכל בית תחושה טבעית ויוקרתית, חמה ומלאת אנרגיה, היוצרת תחושת אינטימית ואווירה ביתית נעימה ועוטפת.

מטבחים מעץ מלא המיוצרים על ידי הרודס

הינם תוצאה של השקעה ארוכת שנים. תודות לניסיון עיצובי מרשים בעץ המלא, המטבחים המעוצבים בהרודס הופכים כל חלל ליצירת אמנות ממשית, המבוססת על חומרי גלם איכותיים, הקשבה לצרכי הלקוח הייחודיים, בנייה אישית והתאמה מקסימלית לאורח החיים הייחודי של כל לקוח באשר הוא. באמצעות העץ המלא ניתן להגיע לתוצאות מרשימות שיעניקו לבית מראה חם ועוטף למשך שנים רבות לאחר העיצוב. למידע נוסף אודות מטבח מעץ מלא צרו קשר עוד היום.

 

למידע נוסף וצפייה בקטלוג מטבחים שלנו לחץ כאן