הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים מעוצבים

אנו בהרודס מטבחים מובילים שנים רבות את תחום המטבחים המעוצבים לבית, דגש מיוחד על עיצוב מטבחים מקוריים שלא תראו באף מקום אחר, צרו קשר עוד היום. שלל מטבחים מעוצבים בקונספט ייחודי אשר יותאם לכם בהזמנה אישית ומיוחדת, לצד ליווי אישי וצמוד עד לסיום הפרויקט. בשנים האחרונות הפך המטבח המודרני לחדר המרכזי בין חללי הבית השונים. עם ההתפתחות המשמעותית בתחום העיצוב ניתן לראות ברחבי הארץ מטבחים מעוצבים ברמה בינלאומית, בסגנון עיצוב העולה על הסטנדרטיים המקומיים, בפיתוחים טכנולוגיים מרהיבי עין ועוצרי נשימה וכן בשילוב האבזור המתקדם והמפנק ביותר שקיים.

 

 

לצפייה בקטלוג מטבחים מעוצבים

מטבח מעוצב – באיכות הגבוהה ביותר

הינם דוגמה להצלחה וייחודיות בנוף המקומי תודות לשמירה על רמה בלתי מתפשרת ועל הקשבה מלאה לצרכי הלקוח.

מטבחים מעוצבים הינו ביטוי הכולל בתוכו עולם שלם של אפשרויות העומדות לרשות הלקוח. כל חזון שהוא, מכל סגנון קיים או השפעה תרבותית – זוכה לקבל עיצוב בר קיימא באיכות הגבוהה ביותר וברמת הפונקציונאליות המרבית. אם בעידן המודרנה היו המטבחים בכל הבתים הישראליים שואפים להגיע לתוצאה אחידה הרי שבעידן הנוכחי אנו עדים לאפשרות לעצב לכל אדם או משפחה את המטבח הפרטי בהתאם לחלומות האישיים, לאורח החיים הייחודי ולצרכים המאפיינים כל בית אב באשר הוא.

 

מטבחים מעוצבים דגמים 2021 חדשים

מבית הרודס הינם דוגמה ייחודית לשאפתנות מתמדת להצלחה ושיפור, שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום, שמירה על גימורים ברמה הגבוהה ביותר וכן שימת לב לפרטים הקטנים ההופכים את היצירה השלמה לאיכותית ואישית אשר לא ניתן למצוא כמותה באף בית אחר. תודות להקשבה המקסימלית ושימוש בניסיון רב שנים – מעצבי המטבחים המקצועיים של הרודס מביאים כל חלל להיות יצירת אומנות ייחודית בפני עצמה. אם אתם מחפשים מטבח חדש, אתם חייבים לדעת יותר על מטבחים מעוצבים. עיצוב מטבחים מסוג זה נועד לאנשים שאוהבים להשקיע ולאנשים שאוהבים שמשקיעים בהם. זהו סגנון שמחייב חזון, חשיבה וראייה חדה.

רק לא מטבח מעוצב משעמם

אין כל רע במטבח סטנדרטי, אם אתם אנשים שלא אוהבים הפתעות ומרגישים בנוח עם המוכר והידוע. אבל אם אתם לא מרגישים בנוח עם כל דבר סטנדרטי, מטבחים מעוצבים יתאימו לכם מאוד. המשמעות של עיצוב מסוג זה תהיה התרחקות מקיפאון מחשבתי. העיצוב חותר למשהו חי מאוד, דינמי, משהו אישי בכל פינה.

מטבח מעוצב זה האסתטיקה

מה שמאפיין מטבח מעוצב זה האסתטיקה. מטבח שכזה חייב להיות מתוכנן היטב מבחינת מידות ומרחקים, אבל תמיד יהיו בו מקום נרחב לביטוי עצמי. העיצוב יכלול אלמנטים המושכים את העין, בסביבת הכיור, בארונות, בנישות האחסון. הביטוי העצמי והעיצוב יבואו לידי ביטוי גם בקשר שבין גופי התאורה לבין האי או משטח העבודה. עיצוב מטבחים בהתאמה אישית יכלול שימוש באסתטיקה ייחודית, שימוש נרחב בצבעים, חיפויים וחומרי הגלם השונים.

.

למידע נוסף בנושא : מטבחים כפריים מעוצבים / עיצוב מטבחים מודרניים

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

חייגו אלינו