הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

קטלוג מטבחים מעוצבים

אנו בהרודס מטבחים מובילים שנים רבות את תחום המטבחים המעוצבים לבית, דגש מיוחד על עיצוב מטבחים מקוריים שלא תראו באף מקום אחר, צרו קשר עוד היום. שלל מטבחים מעוצבים בקונספט ייחודי אשר יותאם לכם בהזמנה אישית ומיוחדת, לצד ליווי אישי וצמוד עד לסיום הפרויקט. בשנים האחרונות הפך המטבח המודרני לחדר המרכזי בין חללי הבית השונים. עם ההתפתחות המשמעותית בתחום העיצוב ניתן לראות ברחבי הארץ מטבחים מעוצבים ברמה בינלאומית, בסגנון עיצוב העולה על הסטנדרטיים המקומיים, בפיתוחים טכנולוגיים מרהיבי עין ועוצרי נשימה וכן בשילוב האבזור המתקדם והמפנק ביותר שקיים.

 

 

לצפייה בקטלוג מטבחים מעוצבים

מטבח מעוצב – באיכות הגבוהה ביותר

הינם דוגמה להצלחה וייחודיות בנוף המקומי תודות לשמירה על רמה בלתי מתפשרת ועל הקשבה מלאה לצרכי הלקוח.

מטבחים מעוצבים הינו ביטוי הכולל בתוכו עולם שלם של אפשרויות העומדות לרשות הלקוח. כל חזון שהוא, מכל סגנון קיים או השפעה תרבותית – זוכה לקבל עיצוב בר קיימא באיכות הגבוהה ביותר וברמת הפונקציונאליות המרבית. אם בעידן המודרנה היו המטבחים בכל הבתים הישראליים שואפים להגיע לתוצאה אחידה הרי שבעידן הנוכחי אנו עדים לאפשרות לעצב לכל אדם או משפחה את המטבח הפרטי בהתאם לחלומות האישיים, לאורח החיים הייחודי ולצרכים המאפיינים כל בית אב באשר הוא.

מטבחים מעוצבים דגמים 2023 חדשים

 הרודס חברת מטבחים הינם דוגמה ייחודית לשאפתנות מתמדת להצלחה ושיפור, שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום, שמירה על גמורים ברמה הגבוהה ביותר וכן שימת לב לפרטים הקטנים ההופכים את היצירה השלמה לאיכותית ואישית אשר לא ניתן למצוא כמותה באף בית אחר. תודות להקשבה המקסימלית ושימוש בניסיון רב שנים – מעצבי המטבחים המקצועיים של הרודס מביאים כל חלל להיות יצירת אומנות ייחודית בפני עצמה. אם אתם מחפשים מטבח חדש, אתם חייבים לדעת יותר על מטבחים מעוצבים. עיצוב מטבחים מסוג זה נועד לאנשים שאוהבים להשקיע ולאנשים שאוהבים שמשקיעים בהם. זהו סגנון שמחייב חזון, חשיבה וראייה חדה.

רק לא מטבח מעוצב משעמם

אין כל רע במטבח סטנדרטי, אם אתם אנשים שלא אוהבים הפתעות ומרגישים בנוח עם המוכר והידוע. אבל אם אתם לא מרגישים בנוח עם כל דבר סטנדרטי, מטבחים מעוצבים יתאימו לכם מאוד. המשמעות של עיצוב מסוג זה תהיה התרחקות מקיפאון מחשבתי. העיצוב חותר למשהו חי מאוד, דינמי, משהו אישי בכל פינה.

מטבח מעוצב זה האסתטיקה

מה שמאפיין מטבח מעוצב זה האסתטיקה. מטבח שכזה חייב להיות מתוכנן היטב מבחינת מידות ומרחקים, אבל תמיד יהיו בו מקום נרחב לביטוי עצמי. העיצוב יכלול אלמנטים המושכים את העין, בסביבת הכיור, בארונות, בנישות האחסון. הביטוי העצמי והעיצוב יבואו לידי ביטוי גם בקשר שבין גופי התאורה לבין האי או משטח העבודה. עיצוב מטבחים בהתאמה אישית יכלול שימוש באסתטיקה ייחודית, שימוש נרחב בצבעים, חיפויים וחומרי הגלם השונים.

הדרך של עיצוב מטבחים

ללקוחות יש כמה אפשרויות לבחור את העיצוב האולטימטיבי עבורם:

1.להיעזר במעצב פנים שהם קיבלו עליו המלצות לאור עבודות עיצוב יפהפיות שהוא ביצע אצל קרובי משפחה או אצל חברים.

2.לשוחח עם המומחים של הרודס מטבחים כדי לשמוע על שלל האופציות של עיצוב מטבחים ולראות את העבודות שבוצעו באמצעות תמונות, סרטונים או הגעה בפועל לאולם התצוגה או לביתם של הלקוח.

3.תכנון אישי של המטבח עבור הלקוחות היצירתיים תוך שילוב אופטימלי של הפונקציונליות הנדרשת מצד אחד והיופי הרצוי מצד שני, ליצירת עיצוב מטבחים בהתאמה אישית.

שלבים לעיצוב מטבח בהזמנה אישית

לצורך הקמת מטבח בהזמנה אישית מכינים כמה סקיצות כדי לבחור את האפשרות המיטבית. ברוב המקרים מתכננים 4-3 סקיצות שבכל אחת מהן האי מוקם במקום אחר כדי לחשוב על הנוחות המקסימלית. כמו כן יוצרים שילובים שונים של מיקומי הארונות, המגירות בגדלים השונים, המזווה וגם מוצרי החשמל. המטרה היא שלא יהיו הפרעות ועיכובים בעבודה השוטפת במטבח ולכן משתמשים בשיטת המשולש בין המקרר התנור והכיור.

המומחים של הרודס מטבחים מסבירים ללקוחות מהם היתרונות ומהם החסרונות של עיצוב מטבחים בכל אחת מהסקיצות. בסופו של התהליך בוחרים בסקיצה אחת מתוך ההיצע, או לחלופין יוצרים סקיצה חדשה אשר משלבת כמה אלמנטים, על פי הדרך שנראתה ללקוחות כנכונה ביותר.

דברו אתנו לגבי ההתלבטויות שלכם בנושא עיצוב מטבחים כדי שנציע לכם כמה פתרונות מקוריים ויוצאי דופן שיפתיעו אתכם, כיוון שיש הרבה מאד אופציות נפלאות.

מוזמנים להתרשם מעוד קולקציות של מטבחים שלנו:

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו