הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מאמרים

44444

עיצוב ארונות הזזה ושילובם במטבח

חידושים מחידושים שונים נכנסים ויוצאים מהמטבח שלנו, אפנות הולכות ומתחלפות, טרנדים באים וחולפים, אבל המנגינה לעולם נשארת – המנגינה של הבישול, האפייה והטיגון שממלאים את כל הבית בצליל מנחם ומעודד, אחרי עוד יום אינטנסיבי אין כמו ישיבה במטבח ריחני בעיצוב נקי ונעים והמתנה לארוחת ערב משפחתית או זוגית נעימה ומרגיעה.

כיום במצב שרוב המטבחים מעוצב עם חשיבה רבה על נוחות ופרקטיות. פתרונות של ארונות הזזה מובילים את עיצוב המטבחים לסגנון חדש שעתיד להשתלט על העיצוב הסטנדרטי ולא בכדי, כלל היתרונות החזותיים והארגוניים, אשר נמצאים בתוך ומחוץ לעיצוב המרגש הזה, הוכיחו את עצמן כבר בתחילתו של תהליך. הפריצה של ארונות ההזזה אל המטבחים, יצרה מהפך משמעותי בתחום העיצוב והנוחות במטבח.

ארונות הזזה מעוצבים למזווה

ארונות הזזה למזווה וארונות הזזה בכלל, יכולים בקלות להפוך לעיצוב מגושם של מחסן, עיצוב מעודן עם חומרי גלם איכותיים יהפכו את המטבח למסוגנן ויוקרתי יותר, כאשר בין העיצובים השכיחים ביותר היום ניתן לראות את העיצוב השקוף למחצה אשר מצד אחד מסתיר את הפריטים, שנמצאים בתוך המזווה ומצד שני יוצרים מראה עשיר ומרמז של שפע וסטייל. ארונות הזזה למזווה קטן ולמזווה הגדול ניתנים להתאמה לגודלי המטבחים השונים ויוצרים אשליה של חלל מרווח יותר, גם במטבחים הקטנים..

למטבחים זולים כנסו

מי צריך שיפוץ כשאפשר פשוט להזיז את כל המטבח?

חולמים לשפץ את המטבח? החלפת ארונות בארונות הזזה חדשניים יעשו את העבודה גם ללא השקעה תקציבית גבוהה במיוחד. השקעה בארונות הזזה בתהליך עיצוב מטבחים ייצרו את אותו מהפך משמעותי אחריו אתם מחפשים, הן מבחינת הנראות והן מבחינת הנוחות במטבח. עיצוב ארונות הזזה במטבח יאפיינו את המטבח מחדש גם מבחינת הגוון החדש והסגנון המודרני והצעיר שהם יביאו עימם. אדריכלים מקצועיים יוכלו להראות לכם מיצג של המטבח שלכם לפני השינוי ולאחר השינוי בתוכנה ממוחשבת, כך תוכלו לשנות, להחליף ולהתחרט ולהגיע לעיצוב מושלם, ע"י החלפת ארונות המטבח בלבד!

כמובן, שיש לקחת בחשבון את שילוב הארונות עם העיצוב המקורי, אבל לא משהו שכמה פריטי פרזול מעוצבים וגופי תאורה משלימים, יתקשו לסייע בו

ארונות בטיחותיים לילדים

בטיחות ילדים ותאונות בבית, חייבים להיות על סדר היום של כולנו, בייחוד כאשר ישנם ילדים צעירים במיוחד וגם במקרים של אורחים עם ילדים. סגירת ארון על האצבע היא תאונה שיכולה להיגמר בבהלה וכאב חולף אך במקרים חמורים יותר, התוצאות עשויות להיות חמורות הרבה יותר. ארונות הזזה עם תפס הגנה לילדים, יאפשר לכם ההורים להפוך את המטבח לבטיחותי ובלתי מזיק לילדים.

תנור בהפתעה – הסתרת מוצרי חשמל באופן דקורטיבי

סגירת מוצרי חשמל מאחורי ארונות הזזה, הוא פתרון בטיחותי ודקורטיבי מדהים ביופיו, ארונות ההזזה מוגפים על פני התנור, מכונת הכביסה וארון הזזה עילי לגז, מאפשרים לנו ליצור מקום בטיחותי יותר ובמראה מסוגנן ויוקרתי יותר.

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו