מטבחים קלאסיים

אנו בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים קלאסיים מיוחדים במראה שמרני וחלק המזכיר תקופות יפות ומיוחדות בעבר הלא כל כך רחוק, צרו קשר עוד היום.
מטבח קלאסי מורכב ממספר שילובים שונים של פורמייקה שמנת עם עץ מלא, וונגה ואפוקסי לבן, שילובים אלו מקנים למטבח הרגשה מיוחדת ואווירה קסומה.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם על מגוון דגמי מטבחים קלאסיים מבית הרודס מטבחים צרו קשר היום

jQuery Carousel

מטבחים קלאסיים


כאשר מדברים על מטבחים קלאסיים חשוב להבין כי הקלאסיקה הינה עולם ומלואו המציע אינספור חוויות ייחודיות ועשירות שאינן משתייכות לממד הזמן. דבר ידוע הוא כי אופנות בתחומי החיים השונים מתחלפות ויוצרות מראות מעניינים אולם הקלאסיקה הינה על זמנית ומציעה אינספור רגעים ענוגים של הנאה שאינה מסתיימת לעולם. ייחודיותו של הסגנון הקלאסי ומהמטבחים הקלאסיים בפרט, הינה בהעניקו שלווה ובטחון, ערך ומראה ייצוגי מרשים ביותר. תודות להיותו על זמני, הסגנון הקלאסי מתעלה מעל כל אופנה חולפת שהיא ומאפשר עיצוב חללים מרשימים ומהודרים מבלי להתנצל על היותו אחיד ובלתי משתנה.

מטבח קלאסימטבח קלאסי ידוע לרבים ממקורות שונים ומגוונים: ספרים וסרטים, סדרות ובתי חברים. למעשה, הקלאסיקה אינה מציינת תקופה או איזור אלא נהפוך הוא – היא מציינת את היותה על זמנית ונכונה לכל חלל. מטבחים קלאסיים מטפחים סגנון שמרני, עדין, רך ומתחשב בסביבה העיצובית – כשם שמטבחים ישנים היו סגורים בחדר אחד. תודות להתפתחויות המשמעותיות בשנים האחרונות, גם מטבחים קלאסיים קיבלו דחיפה קדימה ומעוצבים בהתאם לדרישות הספציפיות של דיירי הבית.

הרודס מעצבת מטבחים קלאסיים מזה שנים רבות, בהעניקה לכל מטבח את הטאצ' האישי ואת הקסם הייחודי שיכולה רק החברה להעביר. תודות להקשבה אינטימית לצרכים הייחודיים של כל לקוח, מייחדת הרודס את חדרי המטבח של לקוחותיה מכל חלל אחר הקיים בבית. בין החומרים האיכותיים בהם נעשה שימוש בעת עיצוב מטבחים קלאסיים ניתן למצוא את העץ המלא, הוונגה והאפוקסי, הפורמייקה המוכרת לרבים, צבעי הדובדבן החמימים ועוד.

 

לפרטים וייעוץ צרו קשר עם הרודס מטבחים

פנו אלינו...

 

לתיאום פגישה עם מעצב וקבלת הדמייה חינם

לתיאום ופרטים התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגי החברה יחזור בהקדם

03-5588980