הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים יוקרתיים

מטבחים יוקרתיים – אנו בהרודס מתמחים בתכנון והקמת מטבחים יוקרתיים בעיצובים מרהיבים ועוצרי נשימה, צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים אודות מגוון מטבחי יוקרה לבית. מטבח יוקרתי משדר מסר של פאר ויוקרה לשאר חדרי הבית ולאורחים הבאים, אנו בהרודס מתכננים מטבחי יוקרה בליווי המעצבים המובילים בישראל, מטבחים יוקרתיים אשר יתאימו בצורה מושלמת לקו העיצוב של הבית כולו.

מטבחי יוקרה מבית הרודס

הינה בין הערכים המרכזיים ההופכים כל מטבח ליצירת אמנות ייחודית, יצירה בעלת אופי והשראה, קסם ונוכחות אישית. היוקרה אינה ניתנת לחיקוי או לשכפול, כך שכל מטבח שאינו שומר על ערכי יוקרה או אינו מיוצר מחומרים איכותיים באמת אינו מתקרב ליצירה יוקרתית אמיתית במטבח הבאה לידי ביטוי כאשר אנו מייצרת מטבחים יוקרתיים עוצרי נשימה. הרודס אמונים על ייצור מטבחים יוקרתיים האיכותיים ביותר בתחום חללי הפנים. תודות לשנות הניסיון הרבות של הרודס בתחום ייצור המטבחים לקוחות החברה יכולים ליהנות ממטבחי יוקרה אישיים ביוקרה שאין שנייה לה.

מטבח יוקרתי

כאשר מטבחים על מטבחים יוקרתיים אנו בהרודס מבינים כי ההקשבה לצרכי הלקוח, הניסיון בתחום, ההיכרות עם חומרי הגלם היוקרתיים והנדירים בעולם כולו, הבנה בתחום השילובים בין חומרי הגלם היוקרתיים והיכולת לנצח על תהליך העיצוב במקצועיות מלאה – אלו הם רק חלק מהגורמים ההופכים את מטבחי היוקרה של הרודס ליחידים במינם. לקוחות החברה זוכים ליהנות ממראה ייחודי וקסום שניכר כי עבר תהליך עיצוב אישי, אינטימי וייחודי המבדיל את המטבח מאינספור עיצובים תעשייתיים אחרים.

הרודס מעניקים תשומת לב לפרטים הקטנים על מנת להגיע ליצירת האמנות המרשימה הכוללת, המציעה ללקוח את המענה הייחודי לכל צרכיו השונים. הרגישות הגבוהה לאסתטיקה מאפשרת למעצבים של הרודס לעצב מטבחים יוקרתיים המותאמים באופן מושלם לשאר חללי הבית, הן מבחינה סגנונית והן מבחינה הנדסית ופונקציונאלית. החל משלב החזון והחלום, דרך שלב התכנון הראשוני ועד ליצירת החוויה הכוללת של יוקרה קלאסית המתעלה מעל ממד הזמן, הרודס אמונים על השקעה מקסימלית בכל פרט ופרט.

איך לבחור מטבחים יוקרתיים ?

אז החלטת לקנות מטבח יוקרתי אבל עכשיו איך בוחרים אחד?

אנו בהרודס מטבחים נספק לכם את כל התשובות לשאלות הללו, בעת בחירת המטבח אחד מנציגנו יישב איתכם ובהתאם למבנה ביתכם ולתמונות המטבח הנוכחי בביתכם נתאים לכם מטבח יוקרתי אשר יגרום לביתכם לנצוץ ולהיות החלק היפה בבית.

אחד ההבדלים המרשימים יותר המבדילים בין בית סתמי או דירת קבלן רגילה לבין בית יוקרתי הינו העיצוב של המטבח. עבור אלה שאינם מסתפקים בפחות מהטוב ביותר, עבור כל השואפים לטופ בשטופ, מטבחים יוקרתיים הם הבחירה המתבקשת.

מטבחים בהתאמה מלאה

מהו בעצם עיצוב מטבחים יוקרתיים: מדובר קודם כל בעיצוב של מטבחים לא שבלוניים, כי אם מטבחים בהתאמה אישית. אלו הם מטבחים שיורכבו בהתאמה מושלמת לאופיו של הבית, בהתאמה לדרישות בני הבית וצורכיהם.

חומרי גלם מן המובחר

מלבד התאמה מלאה לדרישות בעלי הבית, מטבחי יוקרה מאופיינים גם בחומרי הגלם הטובים ביותר. אם מדובר במטבח עץ, למשל, ייעשה שימוש אך ורק בעץ גושני או בעץ לבוד מן המובחר. חומרים אפשריים נוספים יכולים לכלול נירוסטה, חיפויי זכוכית, אריחים משובחים, שיש והכל, מהטוב ביותר.

מטבח יוקרתי שמתאים פיקס – תכליתי ומהריב

מטבח יוקרתי חייב להיות מטבח שמתאים פיקס – פיקס לצרכים של בעלי הבית, פיקס למהותו של חלל הפנים. עיצוב מטבחים יוקרתיים זה אומנות בשילוב תכנון תכליתי מרהיב.

.

למידע נוסף :מטבחים כפריים / מטבחים מעוצבים

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו