איך לבחור מטבחים יוקרתיים ?

אז החלטת לקנות מטבח יוקרתי אבל עכשיו איך בוחרים אחד?

אנו בהרודס מטבחים נספק לכם את כל התשובות לשאלות הללו, בעת בחירת המטבח אחד מנציגנו יישב איתכם ובהתאם למבנה ביתכם ולתמונות המטבח הנוכחי בביתכם נתאים לכם מטבח יוקרתי אשר יגרום לביתכם לנצוץ ולהיות החלק היפה בבית.

אחד ההבדלים המרשימים יותר המבדילים בין בית סתמי או דירת קבלן רגילה לבין בית יוקרתי הינו העיצוב של המטבח. עבור אלה שאינם מסתפקים בפחות מהטוב ביותר, עבור כל השואפים לטופ בשטופ, מטבחים יוקרתיים הם הבחירה המתבקשת.

מטבחים יוקרתיים בהתאמה מלאה

מהו בעצם עיצוב מטבחים יוקרתיים: מדובר קודם כל בעיצוב של מטבחים לא שבלוניים, כי אם מטבחים בהתאמה אישית. אלו הם מטבחים שיורכבו בהתאמה מושלמת לאופיו של הבית, בהתאמה לדרישות בני הבית וצורכיהם.

חומרי גלם מן המובחר

מלבד התאמה מלאה לדרישות בעלי הבית, מטבחי יוקרה מאופיינים גם בחומרי הגלם הטובים ביותר. אם מדובר במטבח עץ, למשל, ייעשה שימוש אך ורק בעץ גושני או בעץ לבוד מן המובחר. חומרים אפשריים נוספים יכולים לכלול נירוסטה, חיפויי זכוכית, אריחים משובחים, שיש והכל, מהטוב ביותר.

מטבח יוקרתי שמתאים פיקס – תכליתי ומהריב

מטבח יוקרתי חייב להיות מטבח שמתאים פיקס – פיקס לצרכים של בעלי הבית, פיקס למהותו של חלל הפנים. עיצוב מטבחים יוקרתיים זה אומנות בשילוב תכנון תכליתי מרהיב.

מטבח יוקרתי ברמת גימור מושלמת!

ההבדל של מטבחי יוקרה

הייחודיות של מטבחי יוקרה היא בעיקר בנראות המרהיבה שלהם, בתכנון המוקפד ובעובדה שמדובר במראה יוצא דופן וזאת להבדיל ממטבחים אחרים. מעצבת מטבחים של הרודס מטבחים מציעים לכל לקוח שפע של אפשרויות יפהפיות של מטבחים מעוצבים מותאמים אישית.

הלקוחות אשר מתלבטים בין הסגנונות העיצוביים השונים מבינים שמדובר במטבחים איכותיים שהם בטיב מעולה ואפשר ליהנות מהם לאורך שנים רבות. כשמדובר במקצוענים כמו הרודס מטבחים ייהנה כל לקוח מתקופת אחריות שבה הוא מוגן במקרה של תקלה.

תכנון של מטבח יוקרתי חלומי

המהות של מטבחי יוקרה היא התכנון המוקפד של המטבח כדי לנצל את כל שטחו של המרחב על פי המידות הספציפיות של המטבח בכל בית. יש חללים שבהם האופציה המיטבית היא מטבח ארוך ובמקומות אחרים ארונות מטבח שימוקמו זה לצד זה בצורת האות ר'.

המוטו הוא ליצור כמות של שטחי אחסון על פי הצורך המשפחתי, אשר כולל ארונות עם מדפים עבור כלי אוכל, מגירות רחבות ועמוקות לכל מטרה, מגירות שטוחות עבור הסכו"ם והאביזרים השונים ומזווה גבוה הכולל מגירות נוחות ביותר לשליפת מוצרי המזון השונים.

מטבח כפרי לבן יוקרתי ישירות מהתצוגה

אספקה מהירה של מטבחים יוקרתיים מהרודס

לעיתים לוקח ללקוחות חודשים ואף שנים עד שהם מחליטים לרכוש מטבחי יוקרה כי המטבח הנוכחי אינו תואם את הצרכים שלהם. אך כאשר הם מחליטים, מתכננים ומזמינים הם רוצים לראות את המטבח לא רק בדמיונם אלא במציאות.

לכן הם מזמינים מטבחי יוקרה אצל הרודס מטבחים ונהנים מהעובדה שהאספקה היא מהירה וכך החלום שלהם הופך למציאותי תוך פרק זמן קצר ביותר.

מטבחי יוקרה קונים רק מהרודס מטבחים

הינה בין הערכים המרכזיים ההופכים כל מטבח ליצירת אמנות ייחודית, יצירה בעלת אופי והשראה, קסם ונוכחות אישית. היוקרה אינה ניתנת לחיקוי או לשכפול, כך שכל מטבח שאינו שומר על ערכי יוקרה או אינו מיוצר מחומרים איכותיים באמת אינו מתקרב ליצירה יוקרתית אמיתית במטבח הבאה לידי ביטוי כאשר אנו מייצרת מטבחים יוקרתיים עוצרי נשימה. הרודס חברת מטבחים אמונים על ייצור מטבחים יוקרתיים האיכותיים ביותר בתחום חללי הפנים. תודות לשנות הניסיון הרבות של הרודס בתחום ייצור המטבחים לקוחות החברה יכולים ליהנות ממטבחי יוקרה אישיים ביוקרה שאין שנייה לה.

מטבח יוקרתי

כאשר מדברים על מטבחי יוקרה אנו בהרודס מבינים כי ההקשבה לצרכי הלקוח, הניסיון בתחום, ההיכרות עם חומרי הגלם היוקרתיים והנדירים בעולם כולו, הבנה בתחום השילובים בין חומרי הגלם היוקרתיים והיכולת לנצח על תהליך העיצוב מטבח במקצועיות מלאה – אלו הם רק חלק מהגורמים ההופכים את מטבחי היוקרה של הרודס ליחידים במינם. לקוחות החברה זוכים ליהנות ממראה ייחודי וקסום שניכר כי עבר תהליך עיצוב אישי, אינטימי וייחודי המבדיל את המטבח מאינספור עיצובים תעשייתיים אחרים.

הרודס מעניקים תשומת לב לפרטים הקטנים על מנת להגיע ליצירת האמנות המרשימה הכוללת, המציעה ללקוח את המענה הייחודי לכל צרכיו השונים. הרגישות הגבוהה לאסתטיקה מאפשרת למעצבים של הרודס לעצב מטבחים יוקרתיים המותאמים באופן מושלם לשאר חללי הבית, הן מבחינה סגנונית והן מבחינה הנדסית ופונקציונאלית. החל משלב החזון והחלום, דרך שלב התכנון הראשוני ועד ליצירת החוויה הכוללת של יוקרה קלאסית המתעלה מעל ממד הזמן, הרודס אמונים על השקעה מקסימלית בכל פרט ופרט.

שאלות ותשובות – מטבחים יוקרתיים

האם במטבחי יוקרה שלכם יש אי?

המגמה היא לייצר אי כזה בכל מטבח לאור הנוחות מקסימלית שהוא מעניק ביום יום.
אצלנו בהרודס תוכלו לקבל אפשרויות עיצוב שונות וסקיצות של אי למטבח מותאם אישית לצרכים שלכם.

באילו גוונים קיימים המטבחים יוקרתיים שלכם?

אין מגבלה של צבעים, אפשר לצבוע בכל צבע רצוי. אצלנו בהרודס תוכלו להתרשם מעיצוב מטבחים בצבעים שונים ומגוונים כולל שילוב של 2 צבעים ויותר.