הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים מודרניים

חברת הרודס מתמחה בעיצוב מטבחים מודרניים לבית במגוון עיצובים חדשניים ומקוריים, צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים אודות שלל מטבחים מודרנים.עיצוב מטבחים מודרניים על ידי מעצבי הפנים המובילים בישראל ובעולם, לצד השראה מהחידושים האחרונים בעולם העיצוב המודרני. מטבח מודרני מאופיין בצבעים ייחודיים וקווים חלקים, נקיים וארוכים, מטבחים מודרניים משתלבים בצורה אידאלית עם בתים המאופיינים בעיצוב עתידני וחדשני.

בשנים האחרונות ניכר כי העיצוב המודרני חודר לכל בית וכל חברה, כל חלל ציבורי או פרטי ואפילו ברחובות. למעשה, ניכר כי מדובר בהרבה יותר מעיצוב פשוט – התפיסה העיצובית המודרנית הינה תפיסת עולם שלמה הכוללת עקרונות וערכים משמעותיים אותם יש ליישם בכל חלל מעוצב באשר הוא. מטבחים מודרניים זוכים לקבל תשומת לב נרחבת במסגרת התחדשות המטבח והפיכתו לחדר הדומיננטי ביותר בכל בית. עיצוב מטבחים מודרניים הינו למעשה שילוב מושלם של פונקציונאליות ועיצוב ברמה בינלאומית המותאם אישית לצרכי הלקוח.

מטבחים ברמת האיכות, העיצוב והטכנולוגיה הגבוהים ביותר - הרודס מטבחים

עיצוב מטבחים מודרניים

העיצוב המודרני הינו התגלמות של שלמות התפיסה העיצובית למעשה: בשל היותו שילוב מושלם של יופי ופונקציונאליות בכל פרט של העיצוב המודרני, ניכר כי מטבחים בסגנון  המודרני מעוצבים על ידי הרודס הינו פסגת הארכיטקטורה, היופי והיעילות. בהרודס מעניקים תשומת לב מלאה לכל פרט קטן באשר הוא על מנת להגיע לתוצאה מרשימה ביופיה ותמונה כללית רבת הדר. הניסיון בתחום מחד והחדשנות המתמדת מאידך הם המעניקים להרודס את הייחודיות בעיצוב כל מטבח מודרני באשר הוא.

כאשר מדובר על עיצוב מטבחים מודרניים המעצבים של הרודס מטבחים אמונים על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר באשר הן ושילובן בעיצוב חלל המטבח בכל בית. הקשבה ואכפתיות, מסירות למטרה העיקרית ושאיפה מתמדת לשלמות – הם ההופכים כל מטבח מודרני של הרודס לפסגת האסתטיקה והטעם הטוב. אין ספק כי תודות לאהבת העיצוב והעדכונים המתמידים, המעצבים של הרודס מגשימים לכל לקוח את חלום המטבח האידאלי.

המאפיינים של המטבח המודרני

מינימליזם

מטבחים מודרניים מאופיינים בעיקר בקווים סימטריים נקיים ומינימליסטיים, ללא טרנדים משתנים, דוגמאות, צבעים מנוגדים וקישוטים שונים.

עיצוב מטבחים מודרניים – פונקציונליות ושימושיות

המטבח המודרני ידוע בגישה הפונקציונלית שלו ובשילוב פתרונות יעילים וחכמים לאחסון, למשל הסתרה מצד אחד של כלי מטבח ומכשירים ומצד שני נגישות של כלים אלה. יחד עם זאת, כיאה לגישה המינימליסטית המטבח המודרני שם דגש על השימוש היומיומי במטבח של דיירי הבית ועל הנוחות והפונקציונליות של המטבח.

תכנון מטבח מודרני

תכנון מטבח מודרני הינו תכנון קפדני ששם לב לכל הפרטים הקטנים ושם דגש בעיצוב על צבעים אחידים ונקיים ללא צבעוניות יתר. תכנון ועיצוב מאופק הוא הסוד של מטבחים מודרניים וזה שמעניק להם את הנצחיות לעומת טרנדים מתחלפים בעיצוב המטבחים.

החומרים מהם עשויים מטבח מודרני

מטבחים מודרניים עשויים מעץ אך משלבים בתוכם חומרים כמו נירוסטה, פולימרים, זכוכית ומתכות אחרות. זאת לעומת מטבחים כפריים למשל שעשויים עץ מלא, ומכילים בתוכם כמה שפחות חומרים קרים כמו מתכות ונירוסטה, על מנת להעניק תחושה של חמימות וטבע. המטבח המודרני משדר יותר איפוק ומאופיין בחומרים קרים יותר כגון מתכות שונות שעוזרות למראה החד והנקי.

המטבח המודרני כשמו כן הוא

המטבח המודרני מיוצר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות הן מבחינת תהליך הייצור והן מבחינת הפונקציונליות שלו. ייצור מטבחים מודרניים כיום נעשים באמצעות שיטות חדשניות של חיתוך עץ והטמעה של מתכות שונות בתוך העץ באמצעות כך המטבחים הללו מאופיינים בקווים סימטריים וישרים שנעשו באמצעות מכונות מתקדמות. הפונקציונליות במטבח המודרני שמה דגש על מכשירים שונים במטבח שבטים לידי ביטוי במטבח באמצעות מסכים דיגיטליים, מכשירים חשמליים פתרונות אחסון וארונות מתוחכמים במיוחד שיחסכו לכם זמן ויקלו עליכם כיאה לחיים בעידן המודרני.

בחרתם בסגנון המודרני מה עכשיו?

הרודס מטבחים מציעים מטבחים מודרניים בהתאמה אישית לעיצוב הפנים בבית שלכם. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להגיע אלינו להרודס מטבחים, נציגנו כבר יעזרו לכם להתאים מטבח מודרני שיתאים בדיוק עבורכם, הן בפן של העיצוב והן בפן הפונקציונלי.

שאלות ותשובות – מטבחים מודרניים

מה מאפיין מטבחי יוקרה מודרניים?

מטבחי יוקרה מודרניים מתאפיינים בשימוש בחומרים טבעיים, כמו עץ ואבן, ליצירת תחושת חמימות. יש להם גם תכנית קומה פתוחה עם הרבה אור טבעי ומדפים פתוחים על מנת לגרום לחלל להרגיש גדול יותר. מטבחי יוקרה מודרניים נועדו להיות פונקציונליים ופרקטיים ועדיין להיות אסתטיים.

מהו עיצוב נכון למטבח מודרני?

ישנם סוגים רבים ושונים של מטבחים שתוכלו לעצב. העיצוב של המטבח שלך תלוי במידה רבה בגודל החלל שלך ולמה אתה צריך להשתמש בו.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הגודל. אם יש לך שטח קטן, אז מטבח בסגנון המטבח עשוי להתאים לך יותר. סגנון זה מאופיין בדלפק ארוך עם ארונות משני הצדדים ואי באמצע. סוגים אלה של מטבחים הם נהדרים עבור אנשים שאוהבים לבשל כי יש להם הרבה מקום דלפק ואחסון.

אם יש לך יותר מדה רבוע, אז אולי עדיף ללכת עם מטבח בצורת L או בצורת U במקום זאת, כי הם מספקים יותר שטח עבודה כמו גם אפשרויות אחסון. סגנונות בישול אלו גם הופכים את הבישול להרבה יותר קל.

מהם ההיתרונות וחסרונות מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים התפתחו רבות בעשורים האחרונים. בעבר, מטבחים נתפסו כמקום הכנת אוכל בלבד, אך כיום הם נחשבים כהרחבה של הבית. מטבחים מודרניים נועדו להיות אינטראקטיביים ולספק מרחב לבישול, ארוחה ומפגשים חברתיים. הם גם נועדו להקל על החיים על ידי מתן שטח אחסון ומכשירים שונים.

מטבחים מודרניים מציעים יתרונות רבים כמו היכולת לבשל מבלי לחמם את כל הבית או מקום ייעודי לאכילה ולבילוי חברתיים. החסרונות של מטבחים מודרניים כוללים את המחיר שלהם, שיכול להיות יקר עבור אנשים מסוימים; גודלם שיכול להיות קטן מדי או גדול מדי בהתאם לצרכיו של האדם; ושהם תופסים יותר מקום ממטבחים מסורתיים.

איך מקבלים הצעת מחיר עבור מטבח מודרני

מוזמנים ליצור קשר 073-7581722 ונשמח לעמוד לרשותכם

ראו גם : מטבחים כפריים / מטבחי יוקרה

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו