מטבח אנגלי קלאסי במגוון סגנונות ?

ידוע בהיותו בעל עיצובים שמרניים ביותר מחד וקלאסיים מאידך. תודות לקווים עיצוביים קלאסיים אלו שומר המטבח האנגלי על היוקרה שלו במשך אלפי שנים ברחבי יבשת אירופה וסביב לה בעולם כולו. העיצוב האנגלי מציע למבקרים במטבח האנגלי מראה נקי וצח ההופך את חווית האכילה הביתית לכמעט טהורה בייחודיותה. תודות לשנות נסיון רבות, עיצוב מטבחים אנגלי על ידי אנשי המקצוע בהרודס מעניק חווית המתעלה מעל ממד הזמן ומעניקה רגעים ארוכים של הנאה.

העיצוב המטבח האנגלי קלאסי

ידוע בהרמוניה הקסומה שבו,זו השומרת על השילוב המושלם בין הקלאסי והנקי לבין השמרני והמסורתי. שילוב שני סגנונות אלו יוצר תחושת ביטחון ואינטימיות מופלאה השמורה אך ורק למביני עניי

ן בעיצוב בכלל ובעיצוב מטבחים בפרט. בהרודס מלקטים את כל הצרכים האישיים והציפיות הייחודיות של בני הבית לצורך יצירת מופת אמיתית ורבת עוצמה המשרה רוגע, בטחון ופליאה על המתבונן במטבח. אין ספק כי תודות לעיצובים הייחודיים של הרודס יכול כל מטבח להפוך לפסגת העיצוב האנגלי.

תודות לעקרונות המנחים את מעצבי הרודס, המטבחים האנגליים המיוצרים בחברה יוצרים חווית בישול ואכילה הקרובות לשלמות. המטבחים הייחודיים של הרודס אמונים על ירידה לפרטים הקטנים לצורך יצירת מטבח אנגלי כפרי מעוצב בצורה מושלמת, המבוסס על פרקטיקה עילאית ועיצוב מרשים המביא אל הלקוח הביתה את לונדון הקלאסית, בעלת הסגנון הנצחי, הקלאסי והאינסופי.

 

למידע נוסף :מטבחים כפריים / מטבחים מודרניים