הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מאמרים

בחירת עיצוב המטבח בעת תכנון אדריכלי לבתים יוקרתיים

המטבח הוא אחד מן האזורים המרכזיים ביותר ביית, ולכן החשיבות שבעיצובו עולה. המטבח וחלל פינת האוכל הוא המקום בו בני המשפחה מתרכזים לארוחת ערב, לאחר יום עבודה ארוך והמקום בו "הכל קורה" בשעות הבישולים לקראת ארוחות חגיגיות. תכנון אדריכלי לבתים יוקרתיים מחייב התייחסות מיוחדת לחלל המטבח. עיצוב הפנים של חלל המטבח צריך לתת תחושה מזמינה וחמה אך גם מראה שיקי ומעוצב שמרים את האנרגיות ועושה חשק לבשל.

לכל אדם יש את הסגנון העיצובי שלו. הטעם האישי של כל אדם משקף את התשוקות, ההרגלים והאופי של כל אחד. בדיוק בשל כך, על אדריכל הפנים ליצור מטבח מעוצב הייחודי לכל אחד ואחד. עיצוב המטבח צריך להיות על פי הקו העיצובי וההעדפות של הלקוח אך גם לכלול תכנון פרקטי שיאפשר נוחות מקסימלית בתפקוד היומיומי במטבח.

טיפים לעיצוב מטבחים כפריים

עיצוב מטבחים

אדריכלים מתמחים בתחומי עיצוב רבים, כך גם בעיצוב מטבחים יוקרתיים על פי הטרנדים האחרונים ומגמות עיצוב חדשניות. בנוסף הם עושים שימוש בסוגי חומרים שונים ואיכותיים, כל מטבח מעוצב בהתאמה אישית בהתאם להעדפותיו של הלקוח. ישנם סגנונות רבים לעיצוב מטבח: מטבח בסגנון כפרי, מטבח בסגנון מודרני - קווים ישרים ונקיים, מטבח בסגנון קלאסי ועוד.

כדאי לבחור אדריכל בעל וותק וניסיון בתחום עיצוב מטבחים, על מנת שהמטבח לא רק יהיה נאה למראה, אלא גם פונקציונלי. אחד הפרמטרים החשובים במטבח זה הנוחיות שלו והגישה לכל ארון וכיור. חשוב שהעבודה תהיה איכותית, שרמת הגימור תהיה גבוהה. כאשר בוחרים באדריכל לעיצוב, תמיד יש אל מי לפנות, מוענק יחס אישי ופרטני לכל לקוח והעבודה תצא מוקפדת ואיכותית ובהתאם לציפיות של כל לקוח.

המטבח הוא הלב של הבית

אדריכלות בתים יוקרתיים עד לפרטים הקטנים מתחשבת בכל חדר בבית כעולם ומלואו. התייחסות מיוחדת ניתנת למטבח מאחר והאדריכל יודע ומבין היטב שהמטבח הוא לב ליבו של הבית. סגנון ועיצוב המטבח חייב להיות מותאם לחללים האחרים על מנת ליצור הרמוניה ורצף עיצובי. יש לעשות שימוש בחומרים המשובחים ביותר שישנם. מטבח הוא המקום בו מתאספת כל המשפחה ולכן חשוב מאוד שמטבחים יוקרתיים יהיו גם פונקציונאליים ועם זאת יש לשמור על קווי עיצוב על פי טעמו של הלקוח.

ניתן לעצב מטבחי יוקרה באמצעות תוכנה מיוחדת שמאפשרת הדמיה בתלת מימד, אז מתקבלת תמונה צבעונית ומרהיבה המספקת אינדיקציה לאיך המטבח יראה בפועל. בצורה זו הלקוחות מקבלים פרספקטיבה והמחשה. ניתן להתרשם גם מהמטבח עוד בשלבים בו מתכננים ומעצבים אותו.

חדשנות במטבח

הלקוחות הישראלים הם לא שמרנים, הם תרים אחר מגמות חדשות בכל הקשור לעיצוב מטבח יוקרתי ומודרני, ורצוי שחלל זה יהיה בעל מאפיינים אותנטיים. בנגריה הפרטית בניגוד למפעלים מעניקים יחס וטיפול אישי לכל לקוח ולקוח, מסייעים לו בשלבי תכנון המטבח, מייעצים, מדריכים אותו בזמן ההתקנה. המטרה של כל אדריכל שמעצב מטבחים היא לעזור בהליך התכנון ולהגשים את חלומותיהם של הלקוחות.

נדרש ידע וניסיון

עיצוב מטבחי יוקרה איננו עניין של מה בכך. נדרשת התמחות בתחום וניסיון בין אם מדובר על מטבחים בסגנון כפרי, כלומר מטבח מעץ, ובין אם מדובר על מטבחי יוקרה מודרניים אותם מעצבים על פי העדפות הלקוח. המרכיבים העיקריים של כל מטבח הם בישול, אחסון והכנה. חשוב מאוד שהמטבח יתאים לאופי הלקוח שיהיה שימושי ובעל ייחודיות ומאפיינים שלא תיראו באף מקום אחר.

לבחירת מטבח לפי סוג לחץ כאן

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו