הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

חידוש מטבחים

חידוש מטבחים – אנו בהרודס מטבחים מציעים חידוש מטבחים ישנים במגוון אפשרויות עיצוב עוצרות נשימה.

חידוש מטבח ישן על ידי נגרי מטבחים מקצועיים ומומחים מתחום תכנון וייצור מטבחים, מבית הרודס מטבחים.

המומחים שלנו ילוו אותכם לאורך כל פרויקט חידוש המטבח הישן עד לתוצאה מושלמת אשר לא תמצאו באף בית אחר

מבצע חידוש מטבחים החל מ-5000 ש"ח

לפרטים וקביעת פגישה ללא התחייבות השאירו פרטים או חייגו: 03-5588980

חידוש מטבחים על ידי הצוות של הרודס

במציאות המודרנית לא כולם שואפים להחליף את כל המטבח למטבח חדש. העיצובים הקיימים בבתי רבים חדשניים ומעניקים תחושת נינוחות אולם לאור התקדמויות ופיתוחים בתחום – יש צורך בחידוש מטבחים קיימים והכנסת שינויים שונים. חידוש מטבחים הינו גם האופציה המעולה עבור אלו שאינם מעוניינים להשקיע הון תועפות בחידוש המטבח. הרודס מעניקה ללקוחותיה את האפשרות ליהנות ממטבחים מחודשים ברמה הגבוהה ביותר ובתקציב אישי המותאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח באשר הוא.

הינו תהליך אישי ומתמשך הכולל את מתן המענה האולטימטיבי לצרכים הייחודיים של כל בית אב באשר הוא. העיצובים של המטבחים המחודשים מותאמים לסגנון הקיים בבית הלקוח ולהגדרה הכללית של עיצוב או חידוש מטבחים ישנים כפי שנדרש על ידי הלקוח עצמו. הניסיון רב השנים של המעצבים המקצועיים לבית הרודס מאפשר לכל אחד ואחד מהם להשתמש בצורה הטובה בתקציב ידוע על מנת להפיק את התוצאות המרשימות ביותר ממטבח קיים, באמצעות תהליך החידוש שלו.

תהליך חידוש מטבחים ישנים הינו מהלך מרגש הן למעצבים מחד – והן לדיירי הבית מאידך. זאת, תודות לשימוש ברהיטים הקיימים וחידושם באמצעים טכנולוגיים מתקדמים עד ליצירת מראה מרהיב עין ועוצר נשימה תוך שימוש בסגנון הקיים כבסיס והעשרת המטבח במגוון אמצעים וטכניקות השמורות למביני דבר בלבד. עיצוב וחידוש המטבח הינו הזדמנות להעניק לבית מראה ייחודי ורב רושם.

למה לעשות חידוש מטבחים ?

בהרבה מקרים אנו נתקלים בלקוחות שבאים לקנות מטבח חדש אך כאשר מגיעים לרגע ההחלטה מרגיש הלקוח שהוא אינו מוכן עדיין להחליף את המטבח מאחר ויש לו ערך סנטימנטלי למטבח, לפעמים בגלל שהמטבח מזכיר תקופה בחיינו ולפעמים מסיבות אחרות, לכן אנו בהרודס מטבחים נותנים שרות גם בחידוש מטבחים, אנו מחדשים את המטבח למראה חדש ומרענן.

אז אם גם אתם מרגישים שהייתם מעוניינים לחדש את המטבח שלכם ולגרום לו שוב להראות צעיר כמו ביומו הראשון צלצלו אלינו עוד היום ואנו נדאג לשלוח אליכם איש מקצוע.

רוצים לעשות חידוש מטבח מה עכשיו?

אם החלטת לעשות חידוש מטבח הגעתם למקום הנכון, צרו איתנו קשר בהרודס מטבחים מעוצבים ואחד מנציגנו יגיע לביתכם על מנת לראות ולהציע לכם באיזה דרך ועיצוב נוכל לעשות לכם חידוש מטבח אשר יגרום למטבחכם לנצוץ כמו ביומו הראשון.

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו