הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחי פרובנס

מטבח פרובנס -חברת הרודס מטבחים מתמחים בעיצוב ושיווק מטבח פרובנס בעל אי במרכז ובעיצובים בעלי קווים חלקים ונעימים המשרים אווירה רגועה ונינוחה לחדר המטבח, צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים. מטבח בסגנון פרובנס מאופיין כמטבח באווירה כפרית, מטבח מרווח, גדול ובעל אי באמצע המטבח לנוחות ונגישות בעת הבישול הביתי.

מטבח בסגנון פרובנס דגמי 2021

הוא הוכחה שמגמת העיצוב של חזרה לטבע מחלחלת גם אל הבתים הפרטיים ומציעה מגוון אפשרויות להענקת מראה אותנטי וקסום למטבח. אלו אשר אינם מסתפקים בעיצוב התעשייתי הממוסחר יכולים לגלות עולם שלם של רהיטים ייחודיים, שילובים מרגיעים ועיצוב שנלקח זה עתה היישר מתוך הכפר אל הבית הפרטי. מטבח הפרובנס, המתאפיין בקווים חמים ואינטימיים, ביתיים ועוטפים.

מטבחים בסגנון פרובנס קטלוג 2021 - הרודס מטבחים

בהרודס מעצבים מטבח בסגנון פרובנס בסגנון אישי ובהתאמה לתנאים הייחודיים של כל לקוח. אוהבי האווירה הכפרית ימצאו בעיצובי מטבחי הפרובנס את האווירה הקסומה, את האיכות הייחודית השמורה אך ורק לחומרים המגיעים היישר מן הטבע, את החמימות הנוצרת משימוש בחומרים הנכונים, במינון הנכון, את המרחב האישי המעניק ביטחון מחד וספייס מאידך – תודות לקומפוזיציות אישיות המוכתבות על ידי צרכי הלקוח באשר הוא. המעצבים המקצועיים של הרודס אמונים על יצירת מטבח פרובנס בקווים היצירתיים והיוקרתיים ביותר שקיימים בתחום העיצוב.

עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס -הרודס מטבחים

 

תודות להקשבה אישית לכל לקוח, להבנה מעמיקה בתחום עיצוב המטבחים, לניסיון רב שנים ולשאפתנות מתמדת – כל מטבח פרובנס המיוצר בהרודס הינו תכלית היופי והפשטות, האסתטיקה והחמימות הביתית – ערכים המתאפשרים באמצעות שימת לב לפרטים הקטנים, חוש אסתטי וכשרון מפותח המונחה על ידי עקרונות העיצוב העילי של הרודס בשלל המטבחים המעוצבים של החברה. הייחודיות של מטבחי פרובנס מבטיחה הנאה כפרית אמיתית עם כל ארוחת בוקר ושלווה אינסופית עם כל ארוחת ערב, תודות לנגישות מקסימלית והרמוניה עיצובית עילאית.

החלטתם שאתם רוצים מטבח בסגנון פרובנס מה עכשיו?

ברגע שהחלטתם שמטבח פרובנס זה מה שאתם רוצים כל שאתם צריכים לעשות זה לשבת עם אחד מאנשי הצוות של הרודס מטבחים ואנו נמצא מטבח בסגנון פרובנס שיתאים לעיצוב הבית שלכם.

 

למידע נוסף : מטבח כפרי / מטבחים מעוצבים

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

חייגו אלינו