הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים קלאסיים

מטבח קלאסי – אנו בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים קלאסיים מיוחדים במראה שמרני וחלק המזכיר תקופות יפות ומיוחדות בעבר הלא כל כך רחוק, צרו קשר עוד היום. מטבח קלאסי מורכב ממספר שילובים שונים של פורמייקה שמנת עם עץ מלא, וונגה ואפוקסי לבן, שילובים אלו מקנים למטבח הרגשה מיוחדת ואווירה קסומה.

מהו מטבח קלאסי איכותי ?

אשר מדברים על מטבחים קלאסיים חשוב להבין כי הקלאסיקה הינה עולם ומלואו המציע אינספור חוויות ייחודיות ועשירות שאינן משתייכות לממד הזמן. דבר ידוע הוא כי אופנות בתחומי החיים השונים מתחלפות ויוצרות מראות מעניינים אולם הקלאסיקה הינה על זמנית ומציעה אינספור רגעים ענוגים של הנאה שאינה מסתיימת לעולם. ייחודיותו של הסגנון הקלאסי ומהמטבחים הקלאסיים בפרט, הינה בהעניקו שלווה ובטחון, ערך ומראה ייצוגי מרשים ביותר. תודות להיותו על זמני, הסגנון הקלאסי מתעלה מעל כל אופנה חולפת שהיא ומאפשר עיצוב חללים מרשימים ומהודרים מבלי להתנצל על היותו אחיד ובלתי משתנה.

מטבחים קלאסיים - דגמים 2020 חדשים! כנסו להתרשמות!

מטבח קלאסי ידוע לרבים ממקורות שונים ומגוונים:

ספרים וסרטים, סדרות ובתי חברים. למעשה, הקלסיקה אינה מציינת תקופה או איזור אלא נהפוך הוא – היא מציינת את היותה על זמנית ונכונה לכל חלל. מטבחים קלאסיים מטפחים סגנון שמרני, עדין, רך ומתחשב בסביבה העצובית – כשם שמטבחים ישנים היו סגורים בחדר אחד. תודות להתפתחויות המשמעותיות בשנים האחרונות, גם עיצוב מטבחים קלאסיים קיבלו דחיפה קדימה ומעוצבים בהתאם לדרישות הספציפיות של דיירי הבית.

הרודס מעצבת מטבחים קלאסיים מזה שנים רבות, מעניקה לכל מטבח את הטאצ' האישי ואת הקסם הייחודי שיכולה רק החברה להעביר. תודות להקשבה אינטימית לצרכים הייחודיים של כל לקוח, מייחדת הרודס את חדרי המטבח של לקוחותיה מכל חלל אחר הקיים בבית. בין החומרים האיכותיים בהם נעשה שימוש בעת עיצוב מטבחים קלאסיים ניתן למצוא את העץ המלא, הוונגה והאפוקסי, הפורמייקה המוכרת לרבים, צבעי הדובדבן החמימים ועוד.

שאלות ותשובות – מטבחים קלאסיים

איך לעצב מטבח קלאסי?

עיצוב מטבח קלאסי אינו משימה קלה. זוהי אמנות, שדורשת הרבה יצירתיות כדי לקבל את האיזון המושלם בין סגנון ופונקציונליות. אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב מטבח קלאסי הוא להבין מה הופך אותו לקלאסי. מטבח קלאסי אינו מיושן או מיושן. מטבח קלאסי עוסק ביצירת חלל המשקף את הסגנון האישי וצרכי המגורים שלכם. אתה יכול לקבל מטבח מודרני עם קווים נקיים ופרטים מינימליסטיים, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לשלב גם כמה אלמנטים עיצוביים קלאסיים.

מטבח קלאסי יתרונות

מטבח קלאסי יכול להיות תכונה מדהימה בבתים רבים. עם דגש על גימורים ומשטחי עץ, או על הפורנירים הדומים מבחינה ויזואלית, מטבחים הם נקודת מוקד עבור אנשים רבים. המטרה להדגיש כמה מהיתרונות של מטבח קלאסי.
יתרון אחד שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא שיכול להיות קל יותר למכור בית עם מטבח מסורתי על פני בית עם עיצוב מודרני. הסיבה לכך היא שאנשים נוטים להימשך לעבר מה שהם מכירים, ורוב האנשים גדלו בבתים עם מטבחים מסורתיים.
מטבח קלאסי הוא פרקטי. עם מספר ארונות ומגירות, למטבח קלאסי יש אחסון בראש סדר העדיפויות. והיתרון השני של זה הוא שקל למצוא את מה שאתה צריך.
היתרון השלישי של מטבח קלאסי הוא המשיכה האסתטית. סגנון קלאסי הוא נצחי וניתן להתאים אותו בקלות לכל תפאורה או העדפה אישית.

למידע נוסף בנושא : עיצוב מטבחים כפריים / עיצוב מטבחים מודרניים

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו