הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים קלאסיים

מטבח קלאסי – אנו בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים קלאסיים מיוחדים במראה שמרני וחלק המזכיר תקופות יפות ומיוחדות בעבר הלא כל כך רחוק, צרו קשר עוד היום. מטבח קלאסי מורכב ממספר שילובים שונים של פורמייקה שמנת עם עץ מלא, וונגה ואפוקסי לבן, שילובים אלו מקנים למטבח הרגשה מיוחדת ואווירה קסומה.

מהו מטבח קלאסי איכותי ?

אשר מדברים על מטבחים קלאסיים חשוב להבין כי הקלאסיקה הינה עולם ומלואו המציע אינספור חוויות ייחודיות ועשירות שאינן משתייכות לממד הזמן. דבר ידוע הוא כי אופנות בתחומי החיים השונים מתחלפות ויוצרות מראות מעניינים אולם הקלאסיקה הינה על זמנית ומציעה אינספור רגעים ענוגים של הנאה שאינה מסתיימת לעולם. ייחודיותו של הסגנון הקלאסי ומהמטבחים הקלאסיים בפרט, הינה בהעניקו שלווה ובטחון, ערך ומראה ייצוגי מרשים ביותר. תודות להיותו על זמני, הסגנון הקלאסי מתעלה מעל כל אופנה חולפת שהיא ומאפשר עיצוב חללים מרשימים ומהודרים מבלי להתנצל על היותו אחיד ובלתי משתנה.

מטבחים קלאסיים - דגמים 2020 חדשים! כנסו להתרשמות!

מטבח קלאסי ידוע לרבים ממקורות שונים ומגוונים:

ספרים וסרטים, סדרות ובתי חברים. למעשה, הקלסיקה אינה מציינת תקופה או איזור אלא נהפוך הוא – היא מציינת את היותה על זמנית ונכונה לכל חלל. מטבחים קלאסיים מטפחים סגנון שמרני, עדין, רך ומתחשב בסביבה העצובית – כשם שמטבחים ישנים היו סגורים בחדר אחד. תודות להתפתחויות המשמעותיות בשנים האחרונות, גם עיצוב מטבחים קלאסיים קיבלו דחיפה קדימה ומעוצבים בהתאם לדרישות הספציפיות של דיירי הבית.

הרודס מעצבת מטבחים קלאסיים מזה שנים רבות, מעניקה לכל מטבח את הטאצ' האישי ואת הקסם הייחודי שיכולה רק החברה להעביר. תודות להקשבה אינטימית לצרכים הייחודיים של כל לקוח, מייחדת הרודס את חדרי המטבח של לקוחותיה מכל חלל אחר הקיים בבית. בין החומרים האיכותיים בהם נעשה שימוש בעת עיצוב מטבחים קלאסיים ניתן למצוא את העץ המלא, הוונגה והאפוקסי, הפורמייקה המוכרת לרבים, צבעי הדובדבן החמימים ועוד.

.

למידע נוסף בנושא : עיצוב מטבחים כפריים / עיצוב מטבחים מודרניים

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

חייגו אלינו