תכנון נכון של מטבח פינתי

הן אם מדובר במטבח גדול והן אם מדובר במטבח ששטחו הוא קטן, יש במקרים רבים אפשרות לתכנן מטבח פינתי. היתרון הוא בכך שמנצלים את האופציה להתקין ארונות מטבח בשני קירות וכך הכמות שלהם היא גדולה יותר, וקיים גם ניצול לארון פינתי שהוא בדרך כלל עמוק ולכן נוח מאד לאחסון של פריטים ספציפיים כמו סירים, מחבתות, מכשירי חשמל קטנים ועוד.

עיצוב נכון של מטבחים פינתיים

המתכננים המנוסים של הרודס חברת מטבחים עוסקים בתכנון ועיצוב של מטבחים פינתיים רבים בגדלים שונים וזאת על פי הצורך של בעלי הדירות. לעיתים מדובר בשני קווים ארוכים של ארונות, לעיתים בשני קווים קצרים או בקו ארוך לאורך אחד הקירות וקו קצר יותר בקיר האחר. המגמה היא לבצע ניצול מקסימלי של השטח כך שיהיה מקום גם לפריטים נוספים כמו אי למטבח, ויצירת מעבר נוח לכיוון פינת האוכל והסלון.

 

בעת התכנון המוקפד של מטבח פינתי המומחים של הרודס מטבחים מביאים בחשבון את הצורך של כל משפחה בהתאם לנתונים האישיים שלה. כיור גדול או שני כיורים, הכמות הנחוצה של ארונות האחסון, גודלו של המזווה, הכמות הרצויה של המגירות הרחבות והצרות, ומתקנים שונים. כמו כן מקבעים את המיקום האידאלי של המקרר, של המדיח ושל תנור האפייה.

קו החשיבה הוא לאפשר למי שנמצא במטבח לתמרן בין המשימות השונות תוך שימוש במכשירי החשמל הגדולים ובכיור באופן תדיר. כאשר מטבח פינתי מתוכנן כראוי יישמר המשולש הנצחי בין הפריטים המרכזיים וכך יהיה נוח מאד לעבוד במטבח.

סקיצות של המטבח הפינתי

דרך העבודה הנוחה ביותר היא לבחון את הסקיצות של מטבח פינתי שמכין המתכנן וכך לראות את היתרונות ואת החסרונות של כל אחת מהאופציות המוצעות.
לא אחת הדרך הנכונה היא שילוב של אלמנטים מכל סקיצה.

 

אם אתם מעוניינים להזמין מטבח פינתי, השאירו את הפרטים שלכם והנציגים שלנו ישמחו לתאם פגישה.

 

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מעוד מבחר ענק של מטבחים מעוצבים שלנו באתר!