הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים לבנים

אנו בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים לבנים בעיצובים נקיים המשרים אווירה רגועה ונעימה, מטבח לבן הפך בשנים האחרונות לאחד המטבחים הפופולריים בעולם, צרו קשר עוד היום וקבלו מגוון מטבחים מעוצבים בלבן.

אנו בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים לבנים

בעיצובים נקיים המשרים אווירה רגועה ונעימה, מטבח לבן הפך בשנים האחרונות לאחד המטבחים הפופולריים בעולם, צרו קשר עוד היום וקבלו מגוון מטבחים מעוצבים בלבן.

הלבן מעניק רוגע ויוקרה בכל מקום בו הוא משולב. בשנים האחרונות, עם התחזקות המגמה המעניקה למטבח מקום של כבוד בעיצוב הבית, ניכרים יותר ויותר סוגים מרשימים של עיצובי מטבחים עוצרי נשימה. המטבחים הלבנים מעניקים לכל בית בו הם מעוצבים תחושת מרחב אינסופית, חופש רוחני והנאה יומיומית מאסתטיקה מרחיבת אופקים. מגוון חומרי הגלם בהם נעשה שימוש בעיצוב מטבחים לבנים הופך כל מטבח ליצירת אמנות טהורה ומרשימה שנראה כאילו נלקחה זה עתה מגן עדן.

עיצוב מטבחים לבנים - דגמי 2020!! קונים רק בהרודס מטבחי יוקרה!!

מטבחים מעוצבים בלבן

מטבח מעוצב בלבן הינו טרנד שהחל להשריש בשנים האחרונות בעולם כולו ונדמה כי ישראלים אוהבים אותו במיוחד. הייחודיות העיקרית של מטבחים לבנים הינה תחושת הטוהר והניקיון שהוא מעניק לשוהים בו, במקביל לאשליה עיצובית של מרחב אינסופי הנפרש לרגלי ולראשו של השוהה במטבח. באמצעות שימוש בחומרי גלם שונים, ניתן להעשיר את המטבח הלבן וליצור בו סגנונות ייחודיים שונים. בין החומרים בהם נעשה שימוש בתהליך העיצוב נכללים נירוסטה, קרמיקה, עץ, שיש ואבנים טובות אחרות ההופכות את המטבח לחלל חוויתי ועשיר.

בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים לבנים קלאסיים ברמה בינלאומית, ההופכת כל מטבח לחלל מעוצב ואינטראקטיבי לבקשת בני הבית ובעיצוב אישי וייחודי לצרכי הלקוח.

למה דווקא מטבחים לבנים ?

אם אתם שואלים את עצמכם למה דווקא לקנות מטבח לבן הסיבה היא דיי פשוטה, מטבח לבן משדר ניקיון, אלגנטיות ומינימליסטיות מה שיוצר הרגשה של עושר ויופי נקי.

.

למידע נוסף :מטבחי יוקרה מעוצבים / מטבח מעוצב במבצע

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו