מטבחים מעוצבים בלבן

מטבח מעוצב בלבן הינו טרנד שהחל להשריש בשנים האחרונות בעולם כולו ונדמה כי ישראלים אוהבים אותו במיוחד. הייחודיות העיקרית של מטבחים לבנים הינה תחושת הטוהר והניקיון שהוא מעניק לשוהים בו, במקביל לאשליה עיצובית של מרחב אינסופי הנפרש לרגלי ולראשו של השוהה במטבח. באמצעות שימוש בחומרי גלם שונים, ניתן להעשיר את המטבח הלבן וליצור בו סגנונות ייחודיים שונים. בין החומרים בהם נעשה שימוש בתהליך העיצוב נכללים נירוסטה, קרמיקה, עץ, שיש ואבנים טובות אחרות ההופכות את המטבח לחלל חוויתי ועשיר.

בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים לבנים קלאסיים ברמה בינלאומית, ההופכת כל מטבח לחלל מעוצב ואינטראקטיבי לבקשת בני הבית ובעיצוב אישי וייחודי לצרכי הלקוח.

מטבח פרובנס לבן שמנת בצורת ר

למה דווקא מטבחים לבנים ?

אם אתם שואלים את עצמכם למה דווקא לקנות מטבח לבן הסיבה היא דיי פשוטה, מטבח לבן משדר ניקיון, אלגנטיות ומינימליסטיות מה שיוצר הרגשה של עושר ויופי נקי.

היתרונות של מטבחים לבנים

כשנכנסים לחלל של מטבחים לבנים שהם תמיד באופנה ולא מדובר על טרנדים שמשתנים עם השנים, נוצרת באופן מידי תחושה של רוגע ושל שלווה, יש אווירה נפלאה ויוקרתית ונתון זה מעניק לכל בני הבית רצון לשהות במטבח ולהכין בו שלל מטעמים.

מטבח מעוצב לבן בצורת ר

עיצוב של מטבח לבן

מטבחים אפשר לייצר בשלל סגנונות וקווים עיצוביים וזאת על פי טעמו של הלקוח. הדרישה הגבוהה בשנים האחרונות היא למטבחים לבנים שהם בסגנון כפרי יפהפה ומזכירים מעט את העבר עם טוויסט של מודרניות, מטבחים קלאסיים, נורדיים, מטבחים מודרניים, או שילוב של כמה סגנונות יחד כדי ליצור קו עיצובי חדשני וייחודי.

תכנון של המטבח לבן

התכנון של מטבחים לבנים תואם את הצורך של כל משפחה, יש כאלו שיעדיפו הרבה מאד ארונות ומגירות ואחרים יסתפקו במעט ארונות וזאת בהתאם לכמות הנפשות בבית ולהרגלי האירוח. רוב הלקוחות מעוניינים לשלב אי עגול או מרובע במטבח כדי להוסיף שטח שיהיו בו כמה שימושים, הן דלפק לארוחות והן משטח עבודה נוסף. מעבר לכך מתחת לאי אפשר לנצל את השטח לאחסון פריטים שהם לא בשימוש תדיר.

מעצבת מטבחים של מטבחי הרודס מתכננת את המיקומים הנוחים ביותר של מכשירי החשמל על פי גודלם, המקרר, תנור האפייה והכיריים ובהתאם לכך מציב את הארונות, שלל המגירות, הכיור ואלמנטים חשובים נוספים.

מטבח מודרני סורה אפוקסי לבן מט

אנו בהרודס מתמחים בעיצוב מטבחים לבנים

בעיצובים נקיים המשרים אווירה רגועה ונעימה, מטבח לבן הפך בשנים האחרונות לאחד המטבחים הפופולריים בעולם, צרו קשר עוד היום וקבלו מגוון מטבחים מעוצבים בלבן.

הלבן מעניק רוגע ויוקרה בכל מקום בו הוא משולב. בשנים האחרונות, עם התחזקות המגמה המעניקה למטבח מקום של כבוד בעיצוב הבית, ניכרים יותר ויותר סוגים מרשימים של עיצובי מטבחים עוצרי נשימה. המטבחים הלבנים מעניקים לכל בית בו הם מעוצבים תחושת מרחב אינסופית, חופש רוחני והנאה יומיומית מאסתטיקה מרחיבת אופקים. מגוון חומרי הגלם בהם נעשה שימוש בעיצוב מטבחים לבנים הופך כל מטבח ליצירת אמנות טהורה ומרשימה שנראה כאילו נלקחה זה עתה מגן עדן.

שאלות ותשובות בנושא מטבחים לבנים

מהם הדגמים הפופולריים ביותר של מטבחים לבנים?

האפשרות הנדרשת ביותר היא של מטבחים כפריים וזאת לאור המראה המיוחד שלהם. התכנון כולל אלמנטים חדשניים כמו מסילות איכותיות, טריקה שקטה של המגירות, נוחות מקסימלית בעת השימוש במגירות המזווה ועוד.

מהו התקציב הנדרש להזמנת מטבח לבן?

יש אפשרות לייצר מטבח לבן בכל תקציב. על פי הנתונים שיתקבלו יוצעו כמה סקיצות.