הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מאמרים

מה הופך מטבח ליוקרתי?

אתם נכנסים אל הבית, משב רוח רענן פוגש אתכם, הרצפה המבריקה והשטיחים הרכים מתחת לרגליים פוגשים אתכם באווירת ברוכים הבאים, אתם נכנסים למטבח וניקיון וברק אופף את הכל, הכל מוכן להכנת התבשיל הגדול הבא או סתם קיצוץ סלט טרי ובריא.

אחד הפרטים ההופכים עיצוב מטבחים לבעלי אווירה יוקרתית, הוא הפיכתו לנגיש ושמיש לכל צורך, כשה אשר יכול לאחסן באופן נוח, יעיל ופרקטי את כל מה שדרוש לנו לצורך התנהלות נעימה.

חשוב מאוד לשים לב, שקל מאוד ליפול בים הגבולות הדקים בין העיצוב היוקרתי לעיצוב הסניטרי, חשיבות הסטריליות היא בין המרכזיות בעת עיצוב המטבחים וארגון המטבח אבל זכרו שמדובר במטבח של בית/דירה ולא של מרכז רפואי....

מטבח יוקרתי ברמת גימור מושלמת!

מה הופך מטבח ליוקרתי ?נישות מותאמות למוצרים חשמליים גדולים ולפינות מעוצבות

הפיכת נישות הגבס, לפריטים המהווים חלק מריהוט המטבח, וכמובן, עיצוב המטבח הוא נושא העומד על הפרק בתחום עיצוב הבתים מזה שנים רבות, התוספות הקטנות הללו במטבח יהוו השפעה פרקטית, נוחה ומעוצבת גם בתקציבים פחות גבוהים, ריהוט המטבח כמו גם יתר הריהוט בבית הופך למינימליסטי ונקי, היכולת לעצב את המטבח באמצעות העזרים אשר קיימים בו וליצור מטבח חדש מהחלל הקיים מבלי להוסיף ריהוט או להחליף ריהוט, אלא להעניק עוד כמה אלמנטים של גוון ועיצוב בגזרה, אלה הן אופציות שאדריכלים רבים ממליצים עליהן ולקוחות רבים בוחרים.

הנישות, מתפקדות/יתפקדו כמענה למוצרים ופריטים חשמליים גדולים במטבח או במקרים רבים יכילו אלמנטים מעוצבים לשדרוג עיצוב המטבח

שילוב גוונים שקט ורגוע – העיצוב הנקי חוזר לאופנה

בהמשך לנאמר, חשוב לציין שהעיצוב הנקי בא לידי ביטוי גם ובמיוחד בתחום הגוון, שלא כבעבר עיצוב יוקרתי יאופיין בעיצוב בגוונים בהירים יותר ואלמנטים מעוצבים שקטים, ללא פיתוחים מורכבים מידי ובקו עיצוב אחיד או כזה המשלים את עצמו, ללא ניגודים עיצובית שנהגנו לראות במטבחים של שנות השבעים ועד סוף שנות התשעים, העיצוב הנקי בגוונים הבהירים ומתן קונטרה כהה בחלקים בודדים בחלל המטבח, יעניקו את אותו עיצוב יוקרתי אותו אנו מחפשים.

גופי תאורה מרכזיים וגופי תאורה שקועים, גם מהווים חלק חשוב בתהליך תכנון מטבחי יוקרה, מעבר לפרמטר הנוחות אותו הם מביאים איתן, העיצוב היוקרתי אותו מקבל המטבח עם התוספת הקטנה לכאורה של התאורה, מקפיץ אותו ברמת הנראות באופן בולט.

אדריכלים ומעצבים מקצועיים יוכלו להראות לכם את השינויים במטבח בעת הצורך בשדרוג והוספת טווי סטים קלים, באמצעות הדמיות המתבצעות במערכות ממוחשבות, השינוי המתרחש על פני השטח עם תוספות אלה מדמה את המטבח לתכשיט, פשוטו כמשמעות והופכים את המטבח לגולת הכותרת של הבית.

רצפה בטיחותית – הסגנון הבלתי נראה

רצפת בטיחות, היא מוצר חדש יחסית אשר התעורר לאור בקשות של בעלי מטבחים גדולים, המעוניינים ליצור סביבה מוגנת ובטוחה עבור עצמם ויתר בני הבית, במיוחד בבתים עם ילדים קטנים, סכנת ההחלקה מהווה סיכון משמעותי במיוחד כאשר אנחנו נמצאים עם הגב לסלון, עיצוב רצפת מטבח בטיחותית היא יתרון משמעותי, הן למטבחי היוקרה והן למטבחים בכלל. טיפת שמן, מים שנשפכו, מיץ שנזל מהכוס בהיסח הדעת, כולם ככולם מהווים סיכון וסכנת החלקה, רצפת בטיחות מעוצבת, היא בין הפרטים היוקרתיים והמעוצבים המבוקשים ביותר כיום.

אם כן, המסקנה שניתן להסיק היא שמטבח יוקרתי ומעוצב הוא לא רק מטבח נאה אלא כזה העונה על צורכי הבטיחות, הנוחות וההתאמה האישית.

ראו גם: עיצובי מטבחים זולים

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו