הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מאמרים

חברת מטבחים במרכז

מחפשים אחר חברת מטבחים במרכז הארץ? זה הזמן לדעת הכול על הרודס מטבחים חברת מטבחים הממקמת את צרכי לקוחותיה במרכז תהליך הייצור.

הרודס מטבחים היא חברת מטבחים המתמחה בהליכי תכנון, עיצוב ובנייה של כל סוגי המטבחים המעוצבים במגוון מרשים של סגנונות עיצוב. מטבחי החברה מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר והם משלבים בתוכם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף המטבחים הביתיים. במסגרת תהליכי הייצור וההקמה של המטבחים, חברת הרודס שמה דגש נרחב ומיוחד על צרכי הלקוחות, כאשר לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב והבנייה של המטבח, צרכי הלקוחות מצויים במרכז התהליך.

כל הסגנונות וכל העיצובים במקום אחד

בחברת הרודס מטבחים תוכלו להבטיח לעצמכם מטבח ביתי איכותי ומעוצב המשלב בצורה הרמונית בין נוחות ופרקטיות לבין עיצוב ואסתטיקה. במסגרת תהליכי העיצוב של המטבחים בחברת הרודס, מושם דגש על הטרנדים העולמיים המובילים בתעשיית ייצור מטבחים ועל מגמות העיצוביות הפופולאריות ביותר בעולם עיצוב המטבחים, וכל זאת, תוך התאמת הסגנון העיצובי על פי העדפותיו האישיות של הלקוח.

במסגרת תהליכי התכנון והעיצוב של כל מטבח ביתי המיוצר על ידי חברת הרודס מטבחים, מתבצע תהליך עבודה משותף בין הלקוח לבין יועצי העיצוב של החברה וזאת לצורך היכרות מעמיקה עם צרכי הלקוחות ועם ההעדפות הטעם האישיות שלהם בכל הנוגע לסגנון העיצובי של המטבח.

חברת מטבחים במרכז

המטבח המושלם מחכה לכם כאן...

המטבחים הביתיים של חברת הרודס מטבחים מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים, וביניהם:

  • עיצוב מטבחים בהתאם לסגנון העיצובי המועדף על הלקוח
  • ייצור מטבחים ביתיים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח
  • מטבחים המיוצרים מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות מקסימאלית לאורך שנים רבות
  • מטבחים המשלבים בתוכם מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות
  • רמת גימור מושלמת ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף ייצור מטבחים
  • מטבחים מעוצבים המשלבים בתוכם מגוון רחב של פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים
  • אחריות מלאה על כל מטבח ביתי לתקופה של עד 10 שנים

ויתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי ביחס ובשירות האישי המוענק לכל לקוח.

הרודס מטבחים - שירות אישי גם לאדריכלים ומעצבי פנים

לצד השירותים המוצעים בחברת הרודס מטבחים לסקטור הפרטי, תוכלו ליהנות גם משירותי תכנון ועיצוב מטבחים המיועדים לאדריכלים ומעצבי פנים. שירותים אלו נועדו לצרכי תכנון ועיצוב של המטבח המושלם במסגרת הליכי תכנון ובנייה של בתים פרטיים ובמסגרת תהליכי עיצוב פנים של דירות מגורים ובתים פרטיים, והכול בהתאמה אישית לצרכי לקוחות הקצה.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לרכישת מטבחים בחברת הרודס מטבחים, זה הזמן לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית וללא התחייבות מצידכם. לתיאום פגישה לחצו כאן כמו כן, אנו מזמינים אתכם להיחשף לקולקציית המטבחים שלנו בכל אחת מהקטגוריות הבאות: מטבחים קלאסיים, מטבחים כפריים ומטבחים מודרניים.

 

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח צרו קשר .

    חייגו אלינו