הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים מודרניים

חברת הרודס מתמחה בעיצוב מטבחים מודרניים לבית במגוון עיצובים חדשניים ומקוריים, צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים אודות שלל מטבחים מודרנים.עיצוב מטבחים מודרניים על ידי מעצבי הפנים המובילים בישראל ובעולם, לצד השראה מהחידושים האחרונים בעולם העיצוב המודרני. מטבח מודרני מאופיין בצבעים ייחודיים וקווים חלקים, נקיים וארוכים, מטבחים מודרניים משתלבים בצורה אידאלית עם בתים המאופיינים בעיצוב עתידני וחדשני.

בשנים האחרונות ניכר כי העיצוב המודרני חודר לכל בית וכל חברה, כל חלל ציבורי או פרטי ואפילו ברחובות. למעשה, ניכר כי מדובר בהרבה יותר מעיצוב פשוט – התפיסה העיצובית המודרנית הינה תפיסת עולם שלמה הכוללת עקרונות וערכים משמעותיים אותם יש ליישם בכל חלל מעוצב באשר הוא. מטבחים מודרניים זוכים לקבל תשומת לב נרחבת במסגרת התחדשות המטבח והפיכתו לחדר הדומיננטי ביותר בכל בית. עיצוב מטבחים מודרניים הינו למעשה שילוב מושלם של פונקציונאליות ועיצוב ברמה בינלאומית המותאם אישית לצרכי הלקוח.

 

העיצוב המודרני הינו התגלמות של שלמות התפיסה העיצובית למעשה: בשל היותו שילוב מושלם של יופי ופונקציונאליות בכל פרט של העיצוב המודרני, ניכר כי מטבחים מודרניים המעוצבים על ידי הרודס הינו פסגת הארכיטקטורה, היופי והיעילות. בהרודס מעניקים תשומת לב מלאה לכל פרט קטן באשר הוא על מנת להגיע לתוצאה מרשימה ביופיה ותמונה כללית רבת הדר. הניסיון בתחום מחד והחדשנות המתמדת מאידך הם המעניקים להרודס את הייחודיות בעיצוב כל מטבח מודרני באשר הוא.

כאשר מדובר על עיצוב מטבחים מודרניים המעצבים של הרודס אמונים על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר באשר הן ושילובן בעיצוב חלל המטבח בכל בית. הקשבה ואכפתיות, מסירות למטרה העיקרית ושאיפה מתמדת לשלמות – הם ההופכים כל מטבח מודרני של הרודס לפסגת האסתטיקה והטעם הטוב. אין ספק כי תודות לאהבת העיצוב והעדכונים המתמידים, המעצבים של הרודס מגשימים לכל לקוח את חלום המטבח האידיאלי.

מה מאפיין עיצוב מטבחים מודרניים

מה שמאפיין מטבח מודרני הוא מבנה פתוח ושיש, מעבר לכך ישנם הרבה פטנטים חדשים בתחום המטבחים המודרניים כמו למשל מעצור מגירות מתריקה ודלתות מסתובבת או מתרוממות אשר שונות מעיצוב המטבחים הישנים שהיינו רגילים אליהם עד היום.

בחרתם במטבחים מודרניים מה עכשיו ?

הגיעו אלינו להרודס מטבחים ונציגנו יתאימו לכם מטבח מודרני שיתאים לעיצוב ביתכם.

.

למידע נוסף בנושא : מטבחים כפריים / מטבחי יוקרה

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

WhatsApp chat
חייגו אלינו