הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים כפריים

מטבח כפרי – הרודס מטבחים מתמחה בעיצוב מטבח כפרי מעץ מלא המעניקים תחושה כפרית של ימי העבר. צרו קשר עוד היום וקבלו מגוון סגנונות מיוחדים של מטבחים כפריים מעוצבים. עיצוב מטבח כפרי מעניק לבית ולמשפחה הרגשה חזקה של חום, אינטימיות וביתיות. היום ניתן לשלב את בסגנונות העתיד והעבר ולעצב מטבח כפרי מודרני אשר מתאים גם לבתים כפריים ומודרניים כאחד.

מטבחים בסגנון כפרי מבית הרודס

הינם יצירת פאר שכולה כבוד והדר לפשטות הכפרית והייחודית המאפיינת את המקומות הטבעיים. מקומות אלו, שאורבניות טרם התפשטה בהם, מעניקים לחיים בתוכם תחושת שלווה ייחודית, הנאה יומיומית ובטחון עם כל קפה בבוקר או ארוחת ערב. אין ספק כי הטבע והשלווה הינם נחלת אלו המשלבים את הטבע בתוך חייהם. מטבח כפרי מבית הרודס הינם ביטוי מושלם לאהבת הטבע והפשטות, ההערצה לאורגני, לחמים ולאינטימי – הנוצר משימוש בחומרי גלם איכותיים ומבחירה מדויקת של כל חומר גלם והשימוש בו.

מטבח כפרי מבית הרודס מיוצר כולו על ידי שימוש בחומרים טבעיים ובהתאמה מקסימלית בין חומרי הגלם השונים. העיצוב הייחודי של הרודס מטבחים כפריים מעניק אווירה חמימה ונעימה, אינטימית ומגוננת השמורה רק לאוהבי החיים הטובים והפשטות היוקרתית. תודות לאקלקטיקה המשתלבת בתחומי העיצוב השונים כיום ניתן ליצור מטבחים כפריים בעיצובים מרהיבי עין המשולבים בסגנונות מתקופות שונות. אלו יכולים להיות עיצובים כפריים מהמאה ה-18 בשילוב עיצובים מהמאה הנוכחית.

תודות להקשבה האישית והאינטימית שאנו בהרודס מעניקים ללקוחות שלנו, כל מטבח כפרי מעוצב הינו יצירה ייחודית בפני עצמה וחלל יוקרתי שאין שני לו במראה, ברמה ובהתאמה האישית. מגוון חומרי הגלם המשולבים במטבחים הכפריים הופכים כל עיצוב להרמוניה אסתטית מושלמת, לתחושת ביתיות קסומה ולנינוחות מקסימלית הנוצרת תודות למעצבי המטבחים המקצועיים של הרודס – העובדים בהתבסס על עקרונות ההקשבה והייחודיות של כל לקוח.

למה מטבחים כפריים ?

אם אתם שואלים את עצמכם מה מייחד את מטבח כפרי משאר המטבחים המעוצבים התשובה היא חום ואהבה, מטבח כפרי משדר הרגשה ביתית ומשפחתית ולכן גורם להרגשת חמימות בבית.

כאשר מדברים על מטבחים כפריים ישר קופצת התמונה של משהו ישן ועתיק אבל בהרודס מטבחים כפריים מודרניים, מהו מטבח כפרי מודרני ? מטבח כפרי מודרני הינו מטבח אשר נותן את החמימות והרגשת הביתיות של מטבח כפרי אבל עם המוטיבים המודרניים של מטבח פתוח ואלגנטי אז בואו עכשיו להרודס מטבחים כדי לראות מטבח כפרי במבצע.

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

חייגו אלינו