הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

מטבחים כפריים

מטבח כפרי – הרודס מטבחים מתמחה בעיצוב מטבח כפרי מעץ מלא המעניקים תחושה כפרית של ימי העבר. צרו קשר עוד היום וקבלו מגוון סגנונות מיוחדים של מטבחים כפריים מעוצבים. עיצוב מטבח כפרי מעניק לבית ולמשפחה הרגשה חזקה של חום, אינטימיות וביתיות. היום ניתן לשלב את בסגנונות העתיד והעבר ולעצב מטבח כפרי מודרני אשר מתאים גם לבתים כפריים ומודרניים כאחד.

מטבחים בסגנון כפרי מבית הרודס

הינם יצירת פאר שכולה כבוד והדר לפשטות הכפרית והייחודית המאפיינת את המקומות הטבעיים. מקומות אלו, שאורבניות טרם התפשטה בהם, מעניקים לחיים בתוכם תחושת שלווה ייחודית, הנאה יומיומית ובטחון עם כל קפה בבוקר או ארוחת ערב. אין ספק כי הטבע והשלווה הינם נחלת אלו המשלבים את הטבע בתוך חייהם. מטבח כפרי מבית הרודס הינם ביטוי מושלם לאהבת הטבע והפשטות, ההערצה לאורגני, לחמים ולאינטימי – הנוצר משימוש בחומרי גלם איכותיים ומבחירה מדויקת של כל חומר גלם והשימוש בו.

מטבחים בסגנון כפרי מבית הרודס

מטבח כפרי מבית הרודס מיוצר כולו על ידי שימוש בחומרים טבעיים ובהתאמה מקסימלית בין חומרי הגלם השונים. העיצוב הייחודי של הרודס מטבחים כפריים מעניק אווירה חמימה ונעימה, אינטימית ומגוננת השמורה רק לאוהבי החיים הטובים והפשטות היוקרתית. תודות לאקלקטיקה המשתלבת בתחומי העיצוב השונים כיום ניתן ליצור מטבחים כפריים בעיצובים מרהיבי עין המשולבים בסגנונות מתקופות שונות. אלו יכולים להיות עיצובים כפריים מהמאה ה-18 בשילוב עיצובים מהמאה הנוכחית.

מטבח כפרי בסגנון פרובנס דגמי 2019 חדשים

תודות להקשבה האישית והאינטימית שאנו בהרודס מעניקים ללקוחות שלנו, כל מטבח כפרי מעוצב הינו יצירה ייחודית בפני עצמה וחלל יוקרתי שאין שני לו במראה, ברמה ובהתאמה האישית. מגוון חומרי הגלם המשולבים במטבחים הכפריים הופכים כל עיצוב להרמוניה אסתטית מושלמת, לתחושת ביתיות קסומה ולנינוחות מקסימלית הנוצרת תודות למעצבי המטבחים המקצועיים של הרודס – העובדים בהתבסס על עקרונות ההקשבה והייחודיות של כל לקוח.

 

מחפשים מטבח כפרי הגעתם למקום הנכון

אם אתם במהלך בניית בית חדש, או שוקלים לשפץ את המטבח שלכם, הגעתם למקום הנכון. אחת ההתלבטויות היא, באיזה סגנון נכון לעצב את המטבח ובעידן בו סגנונות העיצוב הם רבים ומגוונים, הבחירה בעיצוב המדויק לכם באופן אישי, הופכת למורכבת יותר. אם אחת האופציות שלכן היא מטבח כפרי, קבלו את הטיפים הבאים ולמדו עוד קצת אודות מטבח כפרי.

מה מאפיין את הסגנון הכפרי

המאפיין הבולט במיוחד של המטבח הכפרי, הוא המראה שלו – למטבח הכפרי מראה עתיק. המטבח הכפרי מעוצב כך, שמצד אחד הוא מטבח כפרי מסורתי (מהימים שעברו) ומהצד השני הוא פרודוקטיבי כיאה לעידן המודרני. על מנת להצליח ולעצב את המטבח כך שיראה כפרי, יש להשתמש בחומרי גלם בהתאמה מלאה לצרכי המטבח וזאת כדי שאפשר יהיה לשחזר את המטבחים של פעם ולהשוות לו את העיצוב הכפרי הרצוי (בין היתר יחידות נפרדות אשר יחד יוצרות את המטבח כולו).

חומרי הגלם במטבח הכפרי

על מנת לתכנן ולבנות מטבח כפרי, יש לקחת בחשבון את חומרי הגלם. חומרי הגלם עתידים להיות חמים ויציבים ולהם מרקם מחוספס ובין היתר עץ, זכוכית, ברזל מחושל וכיוצא בזאת. לכל אחד מחומרי הגלם הנבחרים במהלך ייצור מטבח כפרי, ישנו גוון אדמתי וחמים – חשוב לזכור ולא להשתמש בגוונים קיצוניים אשר יחטאו למטרה. נכון לעידן הנוכחי, משלבים בחלק מהמטבחים את חומר הגלם שיש ופלדה, אך זאת רק בתנאי והוא אכן משתלב נכונה עם החומרים הראשיים שנבחרו.

אומנם תהליך הייצור מערב חידושים רבים וטכנולוגיה מתקדמת, אך הוא לא פוסח על פרקטיקה המשלבת עבודת יד, כך שגם העיבוד וגם הגימור של המטבח הכפרי יהיה בעל קווים מעוגלים אשר יקנו למטבח את האווירה הרצויה.

האביזרים המשלימים למטבח הכפרי

על מנת שהמטבח הכפרי יהיה מושלם, יש לקחת בחשבון לא רק את האלמנטים העיקריים והבולטים יותר, אלא להתחשב גם באלמנטים המשניים ובפרטים הקטנים ובין היתר להתחשב ולחשוב בקפידה על פרזול ועל שילוב הפרטים הקטנים בעיצוב הכללי של החלל. ולדוגמא: שימו לב וקחו בחשבון את החפצים אותם אתם עתידים להניח במטבח – הם שישלימו לכם את העיצוב ובין היתר: בקבוקי ריבה מעוטרים במפה פרחונית או משובצת, מחבתות מברזל, טרודים מעץ ועוד. ככל שתקפידו על העיצוב המשלים, כך יהיה לכם מטבח כפרי מושלם יותר שישרה בבית את האווירה המושלמת.

למה מטבחים כפריים ?

אם אתם שואלים את עצמכם מה מייחד את מטבח כפרי משאר המטבחים המעוצבים התשובה היא חום ואהבה, מטבח כפרי משדר הרגשה ביתית ומשפחתית ולכן גורם להרגשת חמימות בבית.

כאשר מדברים על מטבחים כפריים ישר קופצת התמונה של משהו ישן ועתיק אבל בהרודס מטבחים כפריים מודרניים, מהו מטבח כפרי מודרני ? מטבח כפרי מודרני הינו מטבח אשר נותן את החמימות והרגשת הביתיות של מטבח כפרי אבל עם המוטיבים המודרניים של מטבח פתוח ואלגנטי אז בואו עכשיו להרודס מטבחים כדי לראות מטבח כפרי במבצע.

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

חייגו אלינו