מטבחים מעוצבים

אנו בהרודס מטבחים מובילים שנים רבות את תחום המטבחים המעוצבים לבית, דגש מיוחד על עיצוב מטבחים מקוריים שלא תראו באף מקום אחר, צרו קשר עוד היום.
שלל מטבחים מעוצבים בקונספט ייחודי אשר יותאם לכם בהזמנה אישית ומיוחדת, לצד ליווי אישי וצמוד עד לסיום הפרויקט.

מטבחים מעוצבים


בשנים האחרונות הפך המטבח המודרני לחדר המרכזי בין חללי הבית השונים. עם ההתפתחות המשמעותית בתחום העיצוב ניתן לראות ברחבי הארץ מטבחים מעוצבים ברמה בינלאומית, בסגנון עיצוב העולה על הסטנדרטיים המקומיים, בפיתוחים טכנולוגיים מרהיבי עין ועוצרי נשימה וכן בשילוב האבזור המתקדם והמפנק ביותר שקיים. מטבחים מעוצבים מבית הרודס הינם דוגמה להצלחה וייחודיות בנוף המקומי תודות לשמירה על רמה בלתי מתפשרת ועל הקשבה מלאה לצרכי הלקוח.

מטבחים מעוצבים הינו ביטוי הכולל בתוכו עולם שלם של אפשרויות העומדות לרשות הלקוח. כל חזון שהוא, מכל סגנון קיים או השפעה תרבותית – זוכה לקבל עיצוב בר קיימא באיכות הגבוהה ביותר וברמת הפונקציונאליות המרבית. אם בעידן המודרנה היו המטבחים בכל הבתים הישראליים שואפים להגיע לתוצאה אחידה הרי שבעידן הנוכחי אנו עדים לאפשרות לעצב לכל אדם או משפחה את המטבח הפרטי בהתאם לחלומות האישיים, לאורח החיים הייחודי ולצרכים המאפיינים כל בית אב באשר הוא.

מטבחים מעוצבים מבית הרודס הינם דוגמה ייחודית לשאפתנות מתמדת להצלחה ושיפור, שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום, שמירה על גימורים ברמה הגבוהה ביותר וכן שימת לב לפרטים הקטנים ההופכים את היצירה השלמה לאיכותית ואישית אשר לא ניתן למצוא כמותה באף בית אחר. תודות להקשבה המקסימלית ושימוש בניסיון רב שנים – מעצבי המטבחים המקצועיים של הרודס מביאים כל חלל להיות יצירת אומנות ייחודית בפני עצמה.

 

לתיאום פגישה עם מעצב וקבלת הדמייה חינם

לתיאום ופרטים התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגי החברה יחזור בהקדם

03-5588980