הרודס עיצוב מטבחים
צרו קשר עם הרודס עיצוב מטבחים

תוכן וגלרייה

תוכן וגלרייה

משטח השיש שבמטבח הוא משטח עבודה לכל דבר ועניין. השימוש בשיש הוא נפוץ ונרחב מכמה סיבות – משטחי השיש עמידים וחזקים, הם עמידים כנגד כתמים, שריטות וחלודה וכאשר משכילים לבחור משטח שיש איכותי ביותר – הוא יכול להחזיק מעמד במשך פרק זמן ארוך של לא מעט שנים. יחד עם זאת, ידוע כיום בעולם של עיצוב פנים ועיצוב המטבח שהאיכות הגבוהה של השיש לא צריכה לבוא על חשבון היופי והעיצוב ואלה מהווים פרמטרים מהותיים בעת בחירה והתאמה של השיש במטבחים חדשים.

רוב משטחי השיש כיום עשויים מקוורץ, שבהו מינרל טבעי בעל תכונות של חוזק ועמידות. נדיר מאד למצוא משטחי שיש שאינם עשויים מהקוורץ ובעצם אין צורך כלל לחפש, שכן זהו חומר הגלם המוביל בתחום זה. את משטח השיש יש להתאים באופן אישי לכל מטבח, לכל לקוח ולכל צורך וחשוב מאד לתת את הדעת לנושא העיצוב והדגם של המשטח. כיום ישנם אלפי דגמים של משטחי שיש שיתאימו לכל סגנון עיצובי ולכל טעם אישי וחשוב שההתאמה תהיה מושלמת.

התאמת משטח השיש למטבח החדש

אז על אילו פרמטרים צריך לחשוב בעת בחינה ובחירה של משטח שיש למטבח חדש? ראשית – חשוב כאמור לבחור במשטח קוורץ. איש מקצוע הבקיא בנושא משטחי השיש יוכל לפרט אודות היתרונות העצומים של משטחים אלה ולספר אודות תהליך הייצור שלהם. במידה ואת תהליך השיפוץ או השדרוג של המטבח מלווה איש מקצוע מהתחום של עיצוב פנים כדאי להיעזר בו בבחירת הדגם המתאים והנכון ביותר שישרת את בעלי המטבח בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאד שאת תהליך ההתאמה של משטח השיש ילווה איש מקצוע הבקיא בתחום משטחי השיש, מכיר אותם ואת התכונות שלהם וכך יוכל לסייע להמליץ ולוודא שהבחירה של הלקוח תהיה הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים ולדרישות שלו. כאשר הלקוח יקבל את כל המידע החשוב – הוא יוכל להחליט אילו שיקולים מנחים אותו בבחירה ועל סמך אלה לקבל החלטה מושכלת, מקצועית ונכונה שתלווה אותו למשך שנים רבות.

צור קשר.

תאם פגישה עם מעצב

ללא התחייבות

WhatsApp chat
חייגו אלינו