מטבח אנגלי

מטבח אנגלי מעוצב הוא אחד הדברים שאנו בחברת הרודס מטבחים מתמחים בו, עיצוב מטבח אנגלי בעיצוב שמרני, פשוט ונקי באווירה אירופאית קלאסית.
לפרטים נוספים אודות עיצוב מטבח אנגלי מיוחד צרו עמנו קשר עוד היום.

jQuery Carousel

מטבח אנגלי מעוצב


מטבח אנגלי קלאסי ידוע בהיותו בעל עיצובים שמרניים ביותר מחד וקלאסיים מאידך. תודות לקווים עיצוביים קלאסיים אלו שומר המטבח האנגלי על היוקרה שלו במשך אלפי שנים ברחבי יבשת אירופה וסביב לה בעולם כולו. העיצוב האנגלי מציע למבקרים במטבח האנגלי מראה נקי וצח ההופך את חווית האכילה הביתית לכמעט טהורה בייחודיותה. תודות לשנות נסיון רבות, עיצוב מטבח אנגלי על ידי אנשי המקצוע בהרודס מעניק חווית המתעלה מעל ממד הזמן ומעניקה רגעים ארוכים של הנאה.

העיצוב האנגלי ידוע בהרמוניה הקסומה שבו, זו השומרת על השילוב המושלם בין הקלאסי והנקי לבין השמרני והמסורתי. שילוב שני סגנונות אלו יוצר תחושת ביטחון ואינטימיות מופלאה השמורה אך ורק למביני עניין בעיצוב בכלל ובעיצוב מטבחים בפרט. בהרודס מלקטים את כל הצרכים האישיים והציפיות הייחודיות של בני הבית לצורך יצירת מופת אמיתית ורבת עוצמה המשרה רוגע, בטחון ופליאה על המתבונן במטבח. אין ספק כי תודות לעיצובים הייחודיים של הרודס יכול כל מטבח להפוך לפסגת העיצוב האנגלי.

תודות לעקרונות המנחים את מעצבי הרודס, המטבחים האנגליים המיוצרים בחברה יוצרים חווית בישול ואכילה הקרובות לשלמות. המטבחים הייחודיים של הרודס אמונים על ירידה לפרטים הקטנים לצורך יצירת מטבח אנגלי מעוצב בצורה מושלמת, המבוסס על פרקטיקה עילאית ועיצוב מרשים המביא אל הלקוח הביתה את לונדון הקלאסית, בעלת הסגנון הנצחי, הקלאסי והאינסופי. 

 

החלטתם שמטבח אנגלי זה מה שאתם רוצים

 

עכשיו כל שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו להרודס מטבחים ואחד מנציגנו יתאים לכם מטבח אנגלי מעוצב שיתאים לעיצוב ביתכם ובמחיר אטרקטיבי.

 

לפרטים וייעוץ צרו קשר עם הרודס מטבחים

פנו אלינו...

 

לתיאום פגישה עם מעצב וקבלת הדמייה חינם

לתיאום ופרטים התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגי החברה יחזור בהקדם

03-5588980