חיפוי זכוכית למטבח

 שילוב של יוקרתיות ומודרניות הפך לדבר נצרך בשנים האחרונות הודות לאפשרויות העיצוב הרבות שהסגנון מביא איתו. המטבח הביתי, אחד המקומות המרכזיים בבית, יכול להביא איתו קסם של יוקרה ומודרניות ולהתאים את עצמו גם לתקופה שלנו וגם למספר שנים טובות קדימה. 
אחת מאפשרויות העיצוב המודרני היא תוספת חיפוי זכוכית למטבח. בכללי, עיצוב באמצעות זכוכית למטבח (ולכל מקום אחר) הוא הפתרון המושלם לכל מי שמעונין בסטייל יוקרתי ושילוב עם חיפוי זכוכית משמש תפקיד חשוב מאוד בהגנה על קירות או שיש מפני כתמי שמן ובישול ובכך מעקב את קצב ההתבלות. 
למעשה חיפוי למטבח מומלץ מאוד מכיוון שמלבד ליופי שהעיצוב מביא עמו, הדבר שומר על מטבח עמיד לאורך שנים וכך יכול לחסוך אלפי שקלים בעתיד על שיפוץ והחלפת החומרים שמתבלים במהירות עם השנים לדוגמא קירות.

מקומות מומלצים לחיפוי במטבח 

כפי שציינו, חיפויים למטבח, בעלות תפקיד חשוב מאוד בשמירה על עמידו ולכן מומלץ להשתמש בחיפוי במקומות הנוטים להישחק ולהתבלה מהר יותר עם השנים. קיר מטבח סופח לעצמו את כל השמנים והאדים מהבישול ולכן מואץ קצב השחיקה שלו מהר יותר משאר המקומות. לכן חיפוי קיר מטבח הוא המקום המומלץ ביותר לחיפוי. חיפוי קירות מטבח מוצע במגוון רחב של אפשרויות עיצוב והיתרון הבולט הוא הקלות הרבה שניתן לנקות ולהבריק את הזכוכית. 
 

jQuery Carousel


 

לפרטים וייעוץ צרו קשר עם הרודס מטבחים

פנו אלינו...

 

לתיאום פגישה עם מעצב וקבלת הדמייה חינם

לתיאום ופרטים התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגי החברה יחזור בהקדם

03-5588980